ŚMIERĆ TO ZA MAŁO  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Fall Down Dead

:: REŻYSERIA ::
Jon Keeyes

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2007

:: CZAS TRWANIA ::
90 min.

:: WIEK ::
16 lat

:: OBSADA ::
Dominique Swain,
 Udo Kier,
David Carradine...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyty DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 3/6

OCENA OBRAZU: 4,5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 2/6

OCENA OGÓLNA: 4,5/6

 

 

 


:: ŚMIERĆ TO ZA MAŁO ::

 

W mieście odciętym od dostaw prądu zapanowała groza. Psychopatyczny morderca zwany Picasso przygotowuje się do kolejnego ataku. Swoje ofiary zabija w niezwykle okrutny, a zarazem pomysłowy sposób, wykorzystując fragmenty ich ciał do stworzenia arcydzieła sztuki. Christie Wallace (Dominique Swain) jako jedynej udaje się wyrwać z rąk mordercy. Zdana na pomoc kilkorga zupełnie obcych ludzi rozpoczyna walkę o życie. Picasso bowiem nie spocznie, dopóki nie skończy swojego obrazu…


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9, przez co wykorzystany zostanie w pełni Wasz telewizor panoramiczny. Podczas oglądania dostrzegłem jeden minus, którym jest efekt ziarna. W niektórych momentach defekt ten może denerwować, ponieważ jego przesycenie jest zbyt duże. Kolorystyka nie zawodzi, dlatego też nie doświadczycie dziwnych zamgleń i przenikania pasteli na siebie. Nie doświadczycie pikselozy, która w bardzo znaczący sposób psuje wizję. Brak innych udziwnień i błędów.

Linia melodyczna została zapisana w formacie Dolby Digital 5.1. Podczas oglądania nie natrafiłem na jakiekolwiek minusy, które w znaczący sposób wpływałyby na jakość odtwarzanego dźwięku. Wszystko działa poprawnie. Nie dochodzi do zatrzymywania się linii melodycznej, która współgra wraz z wizją.


:: MENU / DODATKI ::

Menu zbudowane jest w bardzo prosty i przejrzysty sposób. Każda z opcji jest zbudowana podobnie i posiada podobny design. Kolorystyka w stu procentach pasuje do klimatu filmu. Nie zabrakło zmiennej muzyki, która skomponowana jest bardzo ciekawo i odpowiednia dla danej produkcji. Menu posiada kilka animowanych elementów, które nie są bardzo zaawansowane, ale przynajmniej urozmaicają cały design. Nie zabrakło interaktywnego menu.

Dodatków na płycie nie ma zbyt wiele dodatków, te które tutaj znajdziecie to zwykła podstawa każdego wydania DVD, oto one:
- WYBÓR SCEN,
- ZWIASTUN,
- ZAPOWIEDZI.
Nie wiem czy ktoś będzie się czuł usatysfakcjonowany tymi dodatkami, ale nie możemy nic z tym zrobić.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁA ::