SYBERIA  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Siberia

:: REŻYSERIA ::
Matthew Ross

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2018

:: CZAS TRWANIA ::
100 min.

:: WIEK ::
15 lat

:: OBSADA ::
Keanu Reeves,
Ana Ularu,
Pasha D. Lychnikoff...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9 ; 2.40:1

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 4,5/6

OCENA OBRAZU: 5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 2/6

OCENA OGÓLNA: 4,5/6

 

 


:: SYBERIA ::

 

Trudniący się handlem diamentami Lucas (Keanu Reeves) przybywa do Rosji z zamiarem upłynnienia kolekcji rzadkich kamieni pochodzących z wątpliwego źródła. Gdy okazuje się, że umówiony partner zniknął, Amerykanin wyrusza jego śladem. Trafia do niewielkiego miasteczka na Syberii, gdzie, czekając na kontakt, wdaje się w romans z właścicielką miejscowej kawiarni (Ana Uralu). Nie wie, że los już wkrótce każe mu wybrać między uczuciem a zyskiem płynącym ze szlachetnych kamieni.


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9, w oryginalnym kinowym formacie 2.40:1. Obraz stoi na bardzo dobrym poziomie. Nawet ziarnica obrazu jest lekko zauważalna, co nie powoduje utraty jakości. Świetna ostrość, brak ziarna, piasku, pikselozy. Niezła kolorystyka, odpowiednio nasycona. Obraz działa płynnie i nie zacina się. Po prostu nie ma sie do czego doczepić, jakość jest bardzo dobra.

Linia melodyczna zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1, zarówno w oryginale, jak również z polskim lektorem. Dźwięk to najlepszy element wydania. Czasami przeszywający, potrafiący zrobić u nas ciarki na plecach. Dzięki niemu produkcja nabiera odpowiedniego tonu i klimatu. Pozbawiony jest jakichkolwiek błędów wpływających na jakość odtwarzania. Współgra z obrazem i nie zacina się.


:: MENU / DODATKI ::

Menu stoi na niezłym poziomie. Cała kompozycja jest prosta, ale wygląda przejrzyście i ciekawie. Podzielona jest na dwie części. W tej górnej, widnieje postać głównego bohatera na tle lasu i duży tytuł, zaś pod spodem interaktywne menu. Całość opatrzona jest padającym śniegiem. Daje to niezły efekt, który powinien się Wam spodobać. Do tego użyto klimatycznego podkładu dźwiękowego. Zastosowana czcionka jest czytelna i na pewno nie będziecie mieli problemów z nawigacją. Trochę nie pasuje paleta barw, ale można wybaczyć ten efekt, ponieważ całość komponuje się bardzo dobrze.

Na płycie znalazły się standardowe dodatki umieszczane na DVD przez Monolith. Oto co znajdziecie na płycie:
- wybór scen,
- zwiastun,
- zapowiedzi.
Wydanie stoi na dobrym poziomie, mimo małej ilości dodatków. Mimo to, film jest całkiem niezły, więc nie powinniście czuć się zniesmaczeni posiadają "Syberię". Polecam.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::