TAŚMY WATYKANU  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
The Vatican Tapes

:: REŻYSERIA ::
Mark Neveldine

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2015

:: CZAS TRWANIA ::
86 min.

:: WIEK ::
16 lat

:: OBSADA ::
Olivia Taylor Dudley,
John Patrick Amedori,
Dougray Scott...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 5/6

OCENA OBRAZU: 5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 4/6

OCENA OGÓLNA: 5/6

 

 


:: TAŚMY WATYKANU ::

 

Szokujące sekrety archiwum Stolicy Apostolskiej ujrzały światło dzienne. Producenci serii „Szybcy i wściekli” oraz „Underworld” odkrywają jedną z najpilniej strzeżonych tajemnic Watykanu – historię krwawych egzorcyzmów, które czarnymi zgłoskami zapisały się w kościelnych kronikach opętania.

Przez 2000 lat Watykan gromadził coraz liczniejsze dowody na istnienie zła. Teraz diabelski plan zostaje ujawniony. Kluczem do władzy na światem i zniewolenia ludzkości jest 27-letnia Angela. To o jej ciało i duszę rozgra się ostateczna bitwa miedzy siłami dobra i zła. Najlepsi egzorcyści Stolicy Apostolskiej rzucą wyzwanie mocy, a jaką Kościół nie miał jeszcze do czynienia.


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9. Film kręcony był wieloma różnymi metodami i różnego typu kamerami (zdjęcia archiwalne, kamery przemysłowe, amatorskie...). Połączenie tego dało niezły efekt. Zobaczycie o czym piszę podczas projekcji. Obraz stoi na bardzo dobrym poziomie. Mała pikseloza i nic poza tym. Bardzo dobre nasycenie pasteli. Czerń w scenach z mała ilością światła wygląda świetnie. Wizja współgra z linią melodyczną. Brak widocznych przestojów. o pikselozie i innego typu zabrudzeniach nie ma mowy.


:: MENU / DODATKI ::

Menu "Taśmy Watykanu" prezentuje się nieźle. Wszystkie plansze posiadają animowaną część wspólną oraz główne elementy, które charakteryzują poszczególne części menu. Każda z opcji posiada inną linię melodyczną, co zasługuje na pochwałę. Trochę zdziwił mnie dobór kolorystyki całego menu, ale po dłuższym zastanowieniu stwierdzam, że mi się podoba i efekt końcowy jest niezły. Nie będziecie mieli problemów z nawigacją, całe interaktywne menu jest czytelne.

Wydanie to daje nam coś więcej niż tylko podstawowe bonusy. Wydawca zamieścił na nim:
- zwiastun,
- zapowiedzi,
- wybór scen,
- aktorzy i twórcy o filmie.
Bardzo dobre wydanie, które na pewno spodoba się większości osób, które nabędą ten film. Polecam.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::