UKŁAD  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Judicial Indiscretion

:: REŻYSERIA ::
George Mendeluk

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
Kanada

:: ROK PRODUKCJI ::
2007

:: CZAS TRWANIA ::
100 min.

:: WIEK ::
18 lat

:: OBSADA ::
Anne Archer,
Michael Shanks,
Erin Karpluk...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1 ; DTS

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 3/6

OCENA OBRAZU: 4,5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 3/6

OCENA OGÓLNA: 4/6

 

 


:: UKŁAD ::

 

Gdy sprawiedliwość stoi po drugiej stronie prawa

Monica została nominowana do Sądu Najwyższego. Szczęśliwa jedzie na urlop, gdzie poznaje przystojnego Jacka. Szybko okazuje się jednak, że jest on przestępcą. Monica musi zdecydować, czy ukryć prawdę o człowieku, który ją uwiódł. Czy oddać go w ręce sprawiedliwości? A może jest to intryga mająca zniszczyć jej karierę? Piękna prawnik musi znaleźć odpowiedzi na te pytania, nim będzie za późno...


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9, a dokładniej 1,78:1, przez co nie jest on rozciągnięty lub ucięty, jak to ma miejsce przy 4:3. Podczas oglądania natknąłem się na jeden minus, a jest nim ziarnica obrazu. Przez większość filmu nie przeszkadza, jednak zdarzają się sytuacje, w których jest jej bardzo dużo i może denerwować. Nie powinniście mieć problemów z pikselozą, która tu nie występuje. Bardzo dobry kontrast sprawi, że wszystko będzie widoczne.

Linia melodyczna to najlepszy element tego wydania DVD. Ścieżka dźwiękowa zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1, w wersji oryginalnej, jak również polskiej z lektorem. Wydawca zamieścił jeszcze DTS, który ma lepszą jakość od swojego poprzednika. Podczas oglądania nie natkniecie się na jakiekolwiek błędy dźwiękowe. Linia melodyczna jest bardzo dobrze słyszalna i nie posiada żadnych zakłóceń w postaci szumów, czy też trzasków.


:: MENU / DODATKI ::

Menu zostało zrobione bardzo prosto, a zarazem ciężko je ocenić. Mi nasuwa się tylko jedno słowo: tandeta. Chodzi o to, że zostało ono podzielone na dwie części, a mianowicie na głównej planszy znajduje się wielki ekran, gdzie można zobaczyć kilka scen z filmu, a pozostałe opcje to zwykłe tapety, w dodatku kiepsko dobrane. Wydawca dodał podkład muzyczny, który trochę nadaje klimatu, ale reszta to niezbyt dobra robota.

Dodatków na płycie nie ma w ogóle. Znajduje sie tutaj tylko wybór scen, który nie jest bonusem. Film ten jest dołączony do gazety Kino Domowe, którą można uznać za bonus, nawet całkiem ciekawy.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::