VICE: KORPORACJA ZBRODNI  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Vice

:: REŻYSERIA ::
Brian A. Miller

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2015

:: CZAS TRWANIA ::
92 min.

:: WIEK ::
16 lat

:: OBSADA ::
Bruce Willis,
Thomas Jane,
Ambyr Childers...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 4,5/6

OCENA OBRAZU: 5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 2/6

OCENA OGÓLNA: 4,5/6

 

 


:: VICE: KORPORACJA ZBRODNI ::

 

Napady na banki? Wyuzdany seks? Morderstwa? W świecie przyszłości wirtualna rozrywka zastąpiona została przez miejsca, w których na żywo można spełniać swoje nawet najbardziej mroczne fantazje. Korporacja Vice to lider branży. Swoim klientom oferuje scenariusze, w których główne role odgrywają androidy. Po każdorazowej inscenizacji maszynom kasuje się pamięć i przywraca się je do użytkowania. Pewnego dnia jednak coś idzie nie tak. Zresetowana maszyna jakimś cudem zachowuje wspomnienia wcześniejszych wydarzeń i postanawia zemścić się na swoich oprawcach…


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9. Podczas projekcji natrafiłem na dwa małe minusy. Pierwszym z nich jest ziarnica obrazu, która jest standardowym i nieodłącznym elementem każdego wydania. Drugim zaś, w scenach, w półmroku z dużą ilością pasteli, widać mieniące się tło różnokolorową paletą barw. Jest to widoczne dosłownie w kilku momentach. Nie doświadczycie pikselozy oraz innego typu zabrudzeń i zniekształceń obrazu.

Linia melodyczna zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1, zarówno w wersji oryginalnej, jak również polskiej z lektorem. Dźwięk to najlepszy element tego wydania DVD. Pozbawiony jest jakichkolwiek błędów, które w znaczący sposób mogłyby popsuć odbiór.  Nie zabraknie momentów, w których pełni on główną rolę i nadaje odpowiedni klimat.


:: MENU / DODATKI ::

Menu prezentuje się dobrze. Wszystkie interaktywne opcje są czytelne i nie będziecie mieli problemów z nawigacją. Dobrana kolorystyka jak najbardziej pasuje do klimatu produkcji. Wydawca zamieścił element animowany, który dość dobrze wkomponowuje się w tło menu. Każda opcja posiada ten sam podkład dźwiękowy oraz różni się prezentowanym bohaterem. 

Dodatki na płycie to standard zamieszczany przez wydawcę. Znajdziecie tutaj następujące bonusy:
- zwiastun,
- wybór scen.
Po raz kolejny spotykamy się z brakiem dodatkowych bonusów. Wydawca serwuje nam sam standard. Całość prezentuje się na dobrym poziomie. Polecam.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::