VIRUS BUSTER SERGE, VOL 1-3  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Virus Buster Serge
Vol 1-3

:: REŻYSERIA ::
Masami Obari

:: JĘZYK ::
Japoński

:: PRODUKCJA ::
Japonia

:: ROK PRODUKCJI ::
1997

:: CZAS TRWANIA ::
około 291 min.

:: WIEK ::
16 lat

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1 ; DTS

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 4/6

OCENA OBRAZU: 4/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 1/6

OCENA OGÓLNA: 3,5/6

 

 


:: VIRUS BUSTER SERGE, VOL 1-3 ::

 

Serial twórców "Fatal Fury", "Armitage III" i "Wojowniczek z Krainy Marzeń"

Koniec XXI stulecia. Agenci organizacji Bastion toczą morderczą walkę z Wirusem, pasożytniczym złowrogim organizmem z innego wymiaru. Gdy supertechnologia i najnowocześniejsza broń zawodzi, jedynym ratunkiem dla świata okaże się tajemniczy wojownik, który pamięta tylko... własną śmierć.


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz został zapisany w formacie telewizyjnym, czyli w proporcjach 1,33:1. Natknąłem się na dwa błędy. Pierwszym z nich to wypłowiały kolor, manga ta ma ponad dziesięć lat i może dlatego ma takie odcienie. Drugim z błędów jest ziarnica obrazu, wszechobecna na każdym wydaniu DVD. Nie wiem czy to wina kontrastu, czy tak zrobiona była ta manga, ale nie zawsze wszystko jest ostre, przez co niekiedy mamy problemy z widocznością.

Linia melodyczna to najlepszy element tego wydania DVD. Zapisana jest ona w dwóch formatach. Pierwszym z nich jest Dolby Digital 5.1, w obydwu wersjach językowych. Drugim z formatów jest DTS. Nie doświadczycie szumów, czy innych błędów dźwiękowych, które mogłyby być spowodowane winą wydawcy. Wszystko jest bardzo dobrze słyszalne i nic nie umknie Waszej uwadze.


:: MENU / DODATKI ::

Menu zrobione jest w bardzo prosty sposób. Wszystkie plansze to nieruchome tapety, jednak uważam, że o wiele lepiej to wygląda niż wielki ekran, jak w innych wydaniach tego dystrybutora. Główna plansza jest mało czytelna z powodu złego dobrania kolorów, przy reszcie nie ma problemu. Nie zabrakło podkładu muzycznego, który nadaje odpowiedni tom, a zarazem klimat.

Dodatków brak. Chyba, że mini gazetkę uznamy za bonus. Wydanie ogólnie dobre. Przed kupnem zastanówcie się czy na pewno zainteresuje Was ten gatunek mangi.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::