WCIĄŻ CIĘ WIDZĘ  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
I Still See You

:: REŻYSERIA ::
Scott Speer

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2018

:: CZAS TRWANIA ::
94 min.

:: WIEK ::
15 lat

:: OBSADA ::
Bella Thorne,
Richard Harmon,
Dermot Mulroney...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9 ; 2.40:1

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 5/6

OCENA OBRAZU: 5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 2/6

OCENA OGÓLNA: 4,5/6

 

 


:: WCIĄŻ CIĘ WIDZĘ ::

 

Dziesięć lat po apokalipsie, w efekcie której ludzie muszą koegzystować z duchami zmarłych, Roni (Bella Thorne) otrzymuje zatrważającą wiadomość zza grobu. Łącząc siły z Kirkiem (Richard Harmon), tajemniczym kolegą z klasy, Roni schodzi do świata cieni, gdzie zacierają się granice między żywymi a umarłymi, i rozpoczyna desperacki wyścig z czasem, aby zatrzymać przebiegłego mordercę.


 


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9, w oryginalnym kinowym formacie 2.40:1. Obraz stoi na dobrym poziomie. Podczas oglądania natkniecie się jedynie na małą ziarnicę obrazu, która widoczna jest na drugim planie. Nie przeszkadza ona i w nikły sposób wpływa na jakość wizji. Bardzo dobre nasycenie pasteli, co świetnie widać w scenach w półmroku, gdzie czerń zostaje poddawana wielu próbom. Brak pikselozy, szumów, czy innych zabrudzeń. Świetna kompresja sprawia, że obraz się nie załamuje. 

Linia melodyczna zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1, zarówno w oryginale, jak również z polskim lektorem. Dźwięk to najlepszy element wydania. Linia melodyczna świetnie wywiązuje się ze swojej roli. Wielokrotnie daje o sobie znać i trzyma odpowiedni klimat. Podczas oglądania filmu na pewno nie natraficie na jakiekolwiek błędy - szumy, piski, czy trzaski, negatywnie wpływające na odbiór. Linia melodyczna współgra wraz z obrazem i nie doświadczycie efektu gonitwy jednego z tych elementów.


:: MENU / DODATKI ::

Menu wygląda ciekawie i jest odzwierciedleniem jednej sceny. W centralnej części, czyli w ekranie wystylizowanym na dziurę lodową w stawie, umieszczono odpowiednie sceny, które mogą nam po części przybliżyć to, czego możemy spodziewać się po produkcji. Bardzo rzadko można trafić na grafikę rozciągniętą na cały ekran, co świetnie pasuje do stylizacji menu. Kolorystycznie również nie mam nic do zarzucenia. Interaktywne menu zostało wtopione w ekran., a dzięki czytelnej czcionce, co świadczy o łatwości w nawigacji. Całej otoczce graficznej towarzyszy niezły podkład dźwiękowy.

Na płycie znalazły się standardowe dodatki umieszczane na DVD przez Monolith. Oto co znajdziecie na nośniku:
- wybór scen,
- zwiastun,
- zapowiedzi.
Podstawowe wydanie DVD, które spodoba się fanom grozy. Wydanie stoi na bardzo dobrym poziomie. Mimo braku dodatków film nagrodzi Wam wszystko. Polecam. 

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::