WIECZNIE ŻYWY  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Warm Bodies

:: REŻYSERIA ::
Jonzthan Levine

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2013

:: CZAS TRWANIA ::
94 min.

:: WIEK ::
16 lat

:: OBSADA ::
Nicholas Hoult,
Teresa Palmer,
Rob Co8rdorz...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9 [1.78:1]

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyta DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 4/6

OCENA OBRAZU: 5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 4/6

OCENA OGÓLNA: 5/6

 

 


:: WIECZNIE ŻYWY ::

 

„Noc żywych trupów” spotyka „Sagę Zmierzch”! Wydawać by się mogło, że w świecie, w którym umarli powstają z grobów, a słowa „życie” i „śmierć” tracą swoje znaczenie, nie ma już miejsca na miłość. Nic bardziej mylnego! Pewnego dnia córka wojskowego odpowiedzialnego za eksterminację nieumarłych spotyka niezwykle przystojnego, wrażliwego i tajemniczego R. Między obojgiem od razu zaczyna iskrzyć. Nie ma tu żadnego znaczenia, że serce chłopaka już od dawna… nie bije. Ich miłość wydaje się być skazana na niepowodzenie, ale z drugiej strony daje szansę na zbudowanie mostu między życiem i śmiercią.


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz zapisany jest w proporcjach 16:9 [1.78:1]. Obraz stoi na dobrym poziomie. Widz dostrzeże jeden minus obrazu, który w bardzo małym ułamku wpływa na jakoś wizji. Mowa o ziarnicy obrazu. Brak pulsującego tła. Nie spotkacie również pikselozy, czy innych zabrudzeń obrazu. Wszystko działa spójnie i nie zacina się. Obraz współgra wraz z linią melodyczną.

Linia melodyczna zapisana jest w formacie Dolby Digital 5.1, zarówno w wersji oryginalnej, jak również polskiej z lektorem. Dźwięk to najlepszy element tego wydania DVD. Pozbawiony jest jakichkolwiek błędów spowodowanych winą wydawcy. Kilkakrotnie widz zostanie wystraszony, jednak należy pamiętać o podkręceniu dźwięku na prawie maksymalny stopień, ponieważ w innym razie efekt będzie mizerny. 


:: MENU / DODATKI ::

Menu stoi na dobrym poziomie. Na płycie znajduje się standardowe menu, które znamy z innych płyt Monolithu. Główna plansza zawiera duży ekran, gdzie będzie można zobaczyć kilka ciekawych ujęć z produkcji. Po za tą jedną animowaną wstawką nie ma tutaj nic szczególnego. Menu obsadzone jest w odcieniach dominującej czerwieni, nie mówię, że to zły pomysł. Wszystko pasuje i zgrywa się w jedną spójną całość. Nie zabrakło klimatycznego podkładu dźwiękowego, który towarzyszy nam przez cały czas.

Tym razem Monolith oferuje mam trochę więcej niż zwykle. Oto co tutaj znajdziecie:
- - zwiastun,
- zapowiedzi innych filmów,
- wybór scen,
- z planu,
- wywiady.
Wydanie stoi na bardzo dobrym poziomie. Ciężko przyczepić się do któregoś z elementów wydania. Polecam.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁO ::