WISHMASTER 3  /  D V D  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
Wishmaster 3

:: REŻYSERIA ::
Chris Angel

:: JĘZYK ::
Angielski

:: PRODUKCJA ::
Kanada, USA

:: ROK PRODUKCJI ::
2001

:: CZAS TRWANIA ::
100 min.

:: WIEK ::
16 lat

:: OBSADA ::
A.J. Cook,
Sarah Carter,
Jan Skene
...

:: DŹWIĘK ::
DD 5.1

:: SPOLSZCZENIE ::
Napisy, Lektor

:: OBRAZ ::
Kolor PAL

:: FORMAT ::
16:9

:: REGION ::
2

:: WYDANIE ::
1 Płyty DVD


:: OCENA WYDANIA ::

OCENA FILMU: 4/6

OCENA OBRAZU: 5/6

OCENA DŹWIĘKU: 6/6

OCENA DODATKÓW: 2/6

OCENA OGÓLNA: 4,5/6

 

 

 


:: WISHMASTER 3 ::

 

W trakcie badań o starożytności, Diana przypadkiem uwalnia uśpionego w kamieniu Djinna. Od tej pory marzenia jej przyjaciół stają się przyczyną śmierci, Djinn zabija nastolatków, ich własnymi marzeniami. Diana musi zniszczyć Wishmastera, albo w przeciwnym razie jej własne marzenia mogą doprowadzić do zagłady ludzkości.
 


:: OBRAZ / DŹWIĘK ::

Obraz spisuje się całkiem nieźle, praktycznie nie znalazłem jakichkolwiek minusów, które mogłyby popsuć jakość wizji. Po głębszym przyjrzeniu się zauważyłem jedynie mały efekt ziarno, który nie przeszkadza podczas oglądania. Kolorystyka jest bardzo dobrze dobrana, również kontrast wywiązuje się ze swojej funkcji. Obraz ani na chwilę nie przystaje, nie doświadczycie również braku synchronizacji pomiędzy wizją a linią melodyczną.

Dźwięk zapisany jest w jednym z najlepszych i dostępnych formatów na polskim rynku, a mowa tutaj o Dolby Digital 5.1 (oryginalna oraz z lektorem) oraz DTS-ES (tylko oryginalna). Linia melodyczna nie posiada żadnych minusów w postaci szumów, trzasków, czy nawet pisków. Jest czysta i klarowna. Potrafi podnieść adrenalinę i przekonać posiadaczy zestawów kin domowych o ich potędze.


:: MENU / DODATKI ::

Menu do końca nie jest przemyślane, ale wygląda dość interesująco, według mnie wystarczyłoby zmienić kilka nieruchomych rzeczy w animację i całkiem inaczej wyglądałoby to wszystko. W menu głównym znajduje się postać ‘Wishmastera’, wokół którego rozprzestrzenionych jest mnóstwo płomieni. Nie zabraknie również małego ekranu, w którym można dostrzec kilka urywków pochodzących z filmu. Menu oczywiście zrobiono w interaktywny sposób. Każda z opcji wyróżnia się swoim indywidualnym wyglądem, ale i tak znajdują się tam elementy wspólne, a jakie zobaczcie sami.

Konkretnych dodatków tutaj nie doświadczycie, ponieważ na płycie DVD znajduje się jedynie dostęp do dwunastu scen oraz zwiastun kinowy „Wishmastera 3”. Mówi się trudno i żyje się dalej, ale zbyt często takie sytuacje się zdarzają, że wydanie DVD nie posiada konkretnych bonusów, a szkoda.

AUTOR: PASTOR

 
 


:: GALERIA :::: FILM DOSTARCZYŁ ::