::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::

Obcy 51

::
REŻYSERIA::
Brennon Jones, Paul Wynne

::SCENARIUSZ::
Brennon Jones

::MUZYKA::
Collin Simon
 

::ROK::
2004

::CZAS TRWANIA::
90 min.

::OBSADA::
Chase Hoyt
Loriele New
Heidi Fleiss
Mia Riverton
Layton Matthews
Doc Post
Matthew Christopher
Phoebe Falconer
Sean Galuszka

::PLUSY::
+ Wygląd obcej istoty

::MINUSY::
- Marna imitacja horroru
- Mała ilość tytułowych obcych
- Nudy, nudy i jeszcze raz nudy
- Gra aktorów i efekty specjalne stoją na bardzo słabym poziomie

::OCENA FILMU::
3/10
 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


ALIEN 51

 

Para nastolatków jadąca przez pustynię zostaje zaatakowana podczas postoju przez obcą istotę. Istota ta podąża za ludźmi, by zgładzić ich gatunek. Do akcji wkracza Cleo wraz z miejscowym szeryfem. Muszą jak najszybciej powstrzymać obcą istotę przed większą masakrą ludzkiego gatunku…

Jak sam tytuł wskazuje film opowiada historię o obcym gatunku chcącym zapanować na ziemi. Jednak, żeby zobaczyć jego postać to trzeba długo poczekać, ponieważ dopiero pod sam koniec widoczny jest kosmita. Od samego początku film jest bardzo dziwny, nie posiada on stałej akcji, własnego ciągłego klimatu itp. „Alien 51” przypomina amatorską produkcję, nie ma sensownej fabuły, która byłaby do końca przemyślana, tylko jest kiepska i nic dobrego sobą nie prezentujące. Film jest nudny, czuje się to już od pierwszych minut. Ani jedna scena morderstwa nie jest pokazana, są tylko ofiary.

Można powiedzieć, że efekty specjalne w tym filmie nie istnieją. Jest ich tak mało, że można było by je policzyć na palcach jednej ręki. Muzyka stoi na słabym poziomie, z wielu przyczyn. Jedną z nich a zarazem najważniejszą jest brak dobrego klimatu, który powinien być stworzony przez dźwiękowców. Jedną dobrą stroną muzyki jest fakt, że dobrze odzwierciedla to, co dzieje się na ekranie. Gra aktorów także daje dużo do zrozumienia, że film ten jest kiepski.

„Alien 51” jest marną imitacją horroru. Efekty specjalne, muzyka, gra aktorów, fabuła są kiepsko zrobione, zamiast straszyć to te elementy nudzą. Raczej nie polecam tego filmu, bo fani dobrego kina grozy nie znajdą tu nic dla siebie.


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD

 

 

  

 

AUTOR: PASTOR

 
     
 ::GALERIA::