::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::

Amityville: Drzwi Do Piekła

::
REŻYSERIA::
Steve White

::SCENARIUSZ::
Joshua Michael Stern

::MUZYKA::
Ray Colcord

::ROK::
1997

::CZAS TRWANIA::
96 min.

::OBSADA::
Robin Thomas
Starr Andreeff
Allen Cutler
Rachel Duncan
Jarrett Lennon
Clayton Murray
Franc Ross
Lenore Kasdorf
Lisa Robin Kelly

::PLUSY::
+ Kilka nowych pomysłów niewykorzystanych w poprzednich częściach
+ Kontynuacja kultowego horroru opartych na faktach

::MINUSY::
- Gra aktorska, muzyka, efekty specjalne
- Film bardziej nudzi niż zadziwia
- Marna imitacja horroru

::OCENA FILMU::
3/10
 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


AMITYVILLE 8: DOLLHOUSE

 

Billl wraz ze swoimi dziećmi i nową dziewczyną z synkiem wprowadzają się do pięknego domu. Bill przeszukując wszystkie zakamarki swojego domu i okolicy trafia do szopy, gdzie znajduje znakomity  prezent na urodziny dla swojej córki. Jest to domek dla lalek. Jednak z czasem w domu zaczynają dziać się niewyjaśnione rzeczy, które z czasem przeradzają się w koszmar...

Kto by pomyślał, że przyniesienie do domu dziecinnej zabawki, jaką jest domek dla lalek przerodzi się w koszmar całej rodziny. Wszystko co zostanie umieszczone w modelu prawdziwego domu z Amityville przeniesie się w rzeczywisty świat. Z każdym następnym dniem jest coraz gorzej i gorzej. Tak, że po jakimś czasie jego mieszkańcy nieźle wariują.

Film początkowo jest bardzo nudny, przedstawia rodzinę, która co dopiero wprowadziła się do nowego domu, boryka się ze swoimi problemami. Dopiero ostatnie trzydzieści minut przeradza się w lekki horror, który i tak nie zadowoli prawdziwego widza kina grozy.

Film nie posiada zadziwiających efektów. Są one raczej kiepskie i jest ich bardzo mało. Muzyka nie prezentuje się za dobrze, przez prawie cały czas trwania filmu rzadko co straszy. Gra aktorów także nie jest za rewelacyjna, mówiąc prościej stoi na kiepskim poziomie. Film nie jest podobny do prawdziwego filmu grozy, może i posiada kilka elementów z horroru, ale to nie sprawia, że nim jest. "Amityville 8" bardziej nudzi, niż straszy. Końcówka przypomina film fantasy.

"Amityville 8: Dollhause" jest przeciętnym filmem grozy, który nie prezentuje się za dobrze. Efekty specjalne, gra aktorska, i muzyka stoją na kiepskim poziomie. Jednak ósma część posiada kilka nowości w porównaniu do poprzednich "Amityville". Film polecam jedynie fanom serii.


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD

 

 

 


 

 


AUTOR: PASTOR

 
     
 ::GALERIA::