::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::

Amok Train

::
REŻYSERIA::
Jeff Kwitny

::SCENARIUSZ::
Sheila Goldberg

::MUZYKA::
???

::ROK::
1989

::CZAS TRWANIA::
90 min.

::OBSADA::
Mary Kohnert
Bo Svenson
Victoria Zinny
Savina Gersak
Sarah Conway Ciminera
William Geiger
Alex Vitale
Ron Williams
Renee Rancourt

::PLUSY::
+ Efektowne sceny zabijania przez pociąg
+ Dobra muzyka na początku i na końcu filmu

::MINUSY::
- Bardzo słaba gra aktorów
- Głupkowata fabuła
- Za mało scen grozy

::OCENA FILMU::
3/10
 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


AMOK TRAIN (BEYOND THE DOOR 3)

 

Siedmioro uczniów zostaje zaproszonych do Jugosławii na spotkanie z profesorem. Jednak po przybyciu na miejsce okazuje się, że będą mieszkać w wiosce, w której dzieją się dziwne rzeczy. Już pierwszej nocy zostają zaatakowani przez miejscowych wieśniaków, którymi dowodzi profesor. Okazuje się, że potrzebuje on dziewicy, która pomoże wskrzesić Lucyfera. Jedynym sposobem, by uciec jest pociąg. Jednak on będzie ich największym koszmarem...

Film został wyreżyserowany przez Jeffa Kwitny. Jest on dość dziwny z wielu powodów. Jednym z nich jest to, że pociąg dzięki czarom otrzymuje swoją duszę i sam może się poruszać. Jednak śmieszy mnie, że może on jeździć po wodzie, trawie, piasku i w dodatku zabija swoich pasażerów. Według mnie jest to dobry pomysł na horror, którego nikt przedtem nie wykorzystał. Dość efektownie zabijani są bohaterowie, jest to dużym plusem filmu, przynajmniej to świadczy o tym że jest to film grozy. Gra aktorska stoi na bardzo słabym poziomie, na pierwsze wrażenie wyglądają jak amatorzy. Ogólnie mówiąc, mnie ten film nie zachwycił, jedynie co mogę pochwalić to dobra muzyka na początku i na końcu.

Film nie zachwyca dobrą akcją, rozkręca się bardzo powoli. Gra aktorów jest beznadziejna, mało efektywna, kiepskie dialogi. Film polecam jedynie miłośnikom tej serii i osobom lubiącym takie historie.


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD

 

 

 


 

 


 


 


AUTOR: NYGGA

 
     
 ::GALERIA::