::INFORMACJE::




::TYTUŁ POLSKI::

Blade 3: Trójca

::
REŻYSERIA::
David S. Goyer

::SCENARIUSZ::
David S. Goyer

::MUZYKA::
RZA, Terence Blanchard

::ROK::
2004

::CZAS TRWANIA::
106 min.

::OBSADA::
Wesley Snipes
Kris Kristofferson
Ryan Reynolds
John Michael Higgins
Jessica Bie
Paul Anthony
Michael Rawlins
Parker Posey
Francoise Yip
Mark Berry
Haili Page

::PLUSY::
+ Powołanie do życia Dracule, legendarnego wampira
+ Dobre efekty specjalne i muzyka

::MINUSY::
- Brak klimatu z poprzednich części
- Gra aktorów z każdą chwilą pogarsza się
- Nie potrzebnie ten film powstał, wprowadza trochę zamętu w całą serię

::OCENA FILMU::
8/10
 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


BLADE 3: TRINITY

 

W życiu wydaje się, że wszystko z czym walczyliśmy, wszystko czego się boimy znika na dobre. Pozbyliśmy się zła, które nas otacza. Nasz wróg niestety i tak się pojawia odrodzony, przysypia okres, kiedy czujemy się silni, a potem nas ponownie atakuje. Tak samo wampiry w filmie „Blade 3”.

Wampiry trafiają do odległego miejsca, gdzie chcą wydobyć jednego z potężniejszych wampirów Draculę i zabierają go do siebie. Składają mu ofiary, by mógł zregenerować swoje siły. Natomiast Blade ściągając kolejnego wampira zostaje wrobiony w morderstwo, bo okazuje się, że ścigany wampir jest zwykłym człowiekiem ze sztucznymi kłami. Od tego momentu Blade jest ścigany poprzez FBI. Znajomy Blade'a nie żyje, ale wkrótce okaże się, że nie jest on całkiem sam...

Trzecia część filmu Blade, opowiadająca o walce z wampirami nie dorównała niestety części pierwszej. Ku zaskoczeniu nie tylko Blade jest pogromcą wampirów, wspólnymi siłami mogą wiele zdziałać. Przypomina po części Batmana I Robina. Film przepełniony jest efektami specjalnymi. Podobało mi się, gdy Dracula wcielał  się w inne osoby, bądź jak na końcu widzimy przedziwną postać, przypominającą Predatora, tak samo jak piesek niby taki niewinny a jednak. Cicha woda brzegi rwie. Także i tu dobro wygrywa ze złem. Ciekawi mnie to skąd oni biorą te zabawki ( pistolety, łuki, kule ).  Jak dla mnie jest to film trochę fantastyczny. Co dziwne wampiry mają wtyki w federalnych, co jest dość dziwne, chyba, że cała jednostka FBI to wampiry. Gra aktorów szczególnie nie zadowala, ale miło, że znajdujemy tu nowe twarze. Podczas kręcenia filmu Jessica Biel rozwaliła kamerę trafiając strzałą z łuku. Musiała się za bardzo wczuwać w swoją rolę.


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD

AUTOR: MAWET

 
     
 



::GALERIA::