::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::

Dzieci Kukurydzy 3

::
REŻYSERIA::
James D.R. Hickox

::SCENARIUSZ::
Dode B. Levenson

::MUZYKA::
Brad Southwick
 

::ROK::
1995

::CZAS TRWANIA::
92 min.

::OBSADA::
Terence Knox
Paul Scherrer
Ryan Bollman
Ned Romero

::PLUSY::
+ Trzecia część jest dużo brutalniejsza od swoich poprzedników
+ Muzyka i efekty specjalne
+ Dobre sceny akcji


::MINUSY::
- Gra niektórych aktorów
- Spoglądając na całą serię film i tak jest za mało brutalny

::OCENA FILMU::
6/10

 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


CHILDREN OF THE CORN 3: URBAN HARVEST

 

Joshua i Julej zostają zaadaptowani przez Chickago’wskie małżeństwo, które chce im stworzyć normalny dom, w którym istnieje miłość, dobroć i zaufanie. Jednak Julej nie docenia tego chce jak najszybciej znaleźć skrawek ziemi, by zasadzić swoją przeklętą kukurydzę. Po rozsianiu jej, zaczyna poszukiwać osób, które pomogą mu dokończyć dzieło, które zaczął już kilkadziesiąt lat temu. Jednak Joshu’le nie podoba się to co chce zrobić jego ”brat”, postanawia nie dopuścić do kolejnego przelewu krwi…

Gatlin jest znanym małym miasteczkiem w Stanach Zjednoczonych, z okropnych wydarzeń jakie miały tam miejsce kilkadziesiąt lat temu. A chodzi mianowicie o masowe mordy dorosłych przez własne dzieci. Tym razem akcja filmu przenosi się na przedmieścia Chicago. Okazuje się, że nie tylko w Gatlin prorok „kukurydzianego boga” może głosić swoje przekonania i wiarę. Julej ponownie chce podbić swoich rówieśników swoimi niecodziennymi wierzeniami. Przeszkodzić mu może jedynie jego „brat” Joshua.

„Children Of The Corn 3” jest znacznie lepszym filmem niż „Children Of The Corn 2” z wielu powodów. Pierwszym z nim jest znacznie lepsza muzyka, która świetnie przedstawia wydarzenia na ekranie. Drugim z nich są efekty specjalne, widoczne w scenach morderstw. Dużo akcji w „Children Of The Corn 3” zasługuje na większą uwagę, choćby nawet epizod ukrzyżowania ojca Joshu’ły, czy też ostateczna rozgrywka bożka kukurydzy z ludźmi. Gra aktorów stoi na średnim poziomie, choć większość z nich zagrała na maksimum swoich możliwości, ale nie na tyle, żeby zaspokoić widza.

„Children Of The Corn 3” jest dobrą kontynuacją pierwszej jak i drugiej części. Film ten jest brutalniejszy niż poprzednicy. Coraz lepsze efekty specjalne i muzyka sprawiają, że ta ekranizacja staje się coraz lepsza. Polecam ten film wszystkim fanom Stephena Kinga, jak i zwolennikom poprzednich części.


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD

AUTOR: PASTOR

 
     
 ::GALERIA::