::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::

Dzieci Kukurydzy 5

::
REŻYSERIA::
Ethan Wiley

::SCENARIUSZ::
Peter Devaney Flanagan,
Ethan Wiley


::MUZYKA::
Paul Rabjohns
 

::ROK::
1998

::CZAS TRWANIA::
83 min.

::OBSADA::
Fred Williamson
Dave Buzzotta
Greg Vaughan
Olivia Burnette

::PLUSY::
+ Pola kukurydzy
+ Unikalne sceny morderstw
+ Muzyka, efekty specjalne, aktorstwo
+ Zakończenie


::MINUSY::
- Czasami nudzi

::OCENA FILMU::
6/10

 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


CHILDREN OF THE CORN 5: FIELDS OF TERROR

 

Grupka przyjaciół wiezie urnę z prochami. Przejeżdżają przez pechowe małe miasteczko, gdzie grasują tytułowi dzieci kukurydzy. Przypadek sprawia, że mieli wypadek samochodowy i muszą tam zostać na noc. Będzie to czas strachu i śmierci...

Już od samego początku piąta część "Dzieci Kukurydzy" zadziwia nas niezłą akcją. Później przez jakiś czas zaczyna się przestój, który zostaje nam wynagrodzony dobrą końcówką. W końcu możemy zobaczyć dom, w którym mieszkają małe potwory. Okazuje się on niezłą fortecą, do której nie można wejść obcym osobom. Tym razem bożek kukurydzy pokazany jest w postaci ognia, który posila się ludźmi wrzucanymi do wielkiego kotła. Film nie stroni od brutalności, większość akcji jest dobrze nakręcona, tak by widz czuł lekki dreszczyk emocji. Nie ma tutaj jakiś większych dłużyzn w filmie, które nudziłyby.

Muzyka świetnie komponuje się z akcją, nakręca ją i nadaje jej tempa. Aktorstwo stoi na dobrym poziomie, wszyscy zagrali w miarę swoich możliwości. Efekty specjalne pokazane w filmie są bardzo dobre, w większości akcji widać, że są dopracowane w najmniejszych szczegółach. Widoczne między innymi w scenach takich jak: przeszycie człowieka przez piorun czy też poszlachtowanie dziewczyny, która weszła na pole kukurydzy.

"Children Of The Corn 5" jest niezłą kontynuacją filmu na podstawie książki Stephena Kinga. Brutalność, świetna muzyka, dobre efekty specjalne i niezła gra aktorska sprawiają, że nie chce się odchodzić od tej produkcji. Polecam go wszystkim, którzy jeszcze nie widzieli tego filmu.


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD

AUTOR: PASTOR

 
     
 ::GALERIA::