::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::

Dzieci Kukurydzy 666: Powrót Isaaka

::
REŻYSERIA::
Kari Skogland

::SCENARIUSZ::
John Franklin,
Tim Sulka


::MUZYKA::
Terry Huud, Vladimir Horunzhy
 

::ROK::
1999

::CZAS TRWANIA::
82 min.

::OBSADA::
William Prael
John Patrick White
Gary Bullock

::PLUSY::
+ Kontynuacja ekranizacji powieści Stephena Kinga

::MINUSY::
- Cała reszta

::OCENA FILMU::
2/10

 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


CHILDREN OF THE CORN 666: ISAAC'S RETURN

 

W małym amerykańskim miasteczku, przed laty działy się dziwne rzeczy. Sekta złożona z dzieci mordowała dorosłych ludzi i składała ciała dla ich bożka. Nosiła ona nazwę „DZIECI KUKURYDZY”, przewodniczył im Isaac (John Franklin). Teraz po kilkunastu latach Isaac jest w szpitalu, ma śpiączkę. Gdy już się budzi chce aby wszystko było jak przedtem. Lecz do władzy doszedł już Gabriel ( Paul Popowich ), jego moce są mocniejsze od Isaaca. Rozpoczyna się bój pomiędzy dwoma rywalami.

Film „Children Of The Corn 666” wyreżyserował Kari Skogland na podstawie powieści Stephena Kinga. Fabuła filmu, coś my mogli się tu spodziewać, znowu to samo ( sekta dzieci kukurydzy w starszym wydaniu, morderstwa z ich strony, chęć zawładnięcia grupy nad światem ) to już są nudy i jeszcze zrobione w nie za dobry sposób. Co do gry aktorów nie widziałem nic co by mogło odbiegac od normy, gra po prosu przeciętna. Hannah ( Natalie Ramsey ) swoją rolę zagrała najlepiej. Muzyka była a zarazem jakby jest nie było, kompletnie do bani. Tak samo jest z efektami wizualnymi.

Filmu nie polecam nikomu bo nie warto, no chyba że już na prawdę nie masz nic innego do roboty. „Children Of The Corn 666” jest najgorszą częścią tego filmu jaką oglądałem, akcja prawie zerowa, brak dobrych efektów i muzyki, które trzymają w napięciu.


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD

AUTOR: PASTOR

 
     
 ::GALERIA::