::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::

Dzieci Kukurydzy 7

::
REŻYSERIA::
Guy Magar

::SCENARIUSZ::
S.J. Smith

::MUZYKA::
Stephen Edwards
 

::ROK::
2001

::CZAS TRWANIA::
82 min.

::OBSADA::
Claudette Mink
Kyle Cassie
Michael Ironside
Crystal Lowe

::PLUSY::
+ Muzyka
+ Po części aktorstwo


::MINUSY::
- Nudzi
- Mało straszny
- Brak klimatu poprzednich części

::OCENA FILMU::
2/10

 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


CHILDREN OF THE CORN 7: REVELATION

 

Jamie zmartwiona losami swojej babci, przyjeżdża ją odwiedzić. Jednak nie zastaje jej w domu. Stary, zaniedbany budynek kryje w sobie mroczną tajemnicę, której Jamie nie jest świadoma. Znużona czekaniem na babcie zgłasza zaginięcie. Policja nie wiele może zrobić, dlatego też praktycznie musi radzić sobie sama. Dodatkowym utrudnieniem jest dwójka bardzo dziwnych dzieci, które chodzą za nią krok w krok...

Po marnej szóstej części powstaje "Children Of The Corn 7". Dużo się nie zmieniło. Dalej obracamy się w klimatach prostoty i "chłamu". Kolejna część nic nie wnosi do serii. Można powiedzieć, że jeszcze ją pogłębia. Tytułowe dzieci kukurydzy pojawiają się co jakiś czas, ale ciężko powiedzieć po co. Ponieważ praktycznie pod koniec zaczyna się coś dziać. Morderstwa są bardzo kiepsko przedstawione, wygląda to prędzej na samobójstwa, czy zupełnie coś innego. Pierwsze części obfitowały w pola kukurydzy a tutaj ich praktycznie nie ma. Jedynie, gdzie je można zobaczyć to mały ogródek przed budynkiem.

Akcja praktycznie nie istnieje. Odrobinę jakichkolwiek wypocin możemy zobaczyć na samym końcu. A przez większość czasu kompletna nuda. Nie wiem dlaczego ten film w ogóle powstał pod tym tytułem. Prędzej można było by go przyporządkować do produkcji o nawiedzonych domach. Klimat poprzednich części nie istnieje. Nie wiem czy jest sens pogłębiania tego filmu w jeszcze większym bagnie, dlatego też zakończę recenzję na tym etapie.


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD

AUTOR: PASTOR

 
     
 ::GALERIA::