::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::
Deep Evil

::
REŻYSERIA::
Pat Williams

::SCENARIUSZ::
Kevin Gendreau,
 Keith Shaw


::MUZYKA::
Peter Allen

::ROK::
2004

::CZAS TRWANIA::
90 min.

::OBSADA::
Ron Selmour
Ona Grauer
Leah Cairns
Rachel Grodnik

::PLUSY::
+ Charakteryzacja obcych
+ Efekty specjalne, muzyka
+ Film posiada dużo dobrych scen


::MINUSY::
- Początek filmu
- Za dużo tutaj s-f


::OCENA FILMU::
5/10
 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


DEEP EVIL

 

W tajnym podziemnym laboratorium prowadzone są badania nad stworzeniem nowego gatunku. Naukowcy próbują połączyć człowieka z obcym, chcąc stworzyć najniebezpieczniejszy gatunek żyjący na ziemi, który miałby posłużyć rządowi do własnych celów. Jednak wszystko wymyka się spod kontroli. Ludzie w całym ośrodku giną a do sprawy włączeni są specjalnie wyszkoleni żołnierze wraz z dwójką specjalistów. Muszą jak najszybciej zniszczyć obcy gatunek, by nie mógł się rozpowszechnić na Ziemi...

"Deep Evil" jest opowieścią o nowym gatunku stworzonym na potrzeby rządu USA, który miał im posłużyć jako nowa broń. Jednak wszystko wymknęło się spod kontroli. Fabuła jest znana, lecz nie do końca. Już po oglądnięciu początku filmu wydaje się, że będzie to kolejna nudna produkcja, jednak dopiero w połowie widoczne jest dużo dobrej akcji, która towarzyszy nam do samego końca. Po raz pierwszy można zobaczyć obcy gatunek w ciekłej formie, który może przywdziewać różne formy, na przykład człowieka czy pająka. W filmie dużo jest scen, które można było by przypisać "Archiwum-X", ale jedynie pod względem kosmitów i lokalizacji.

Efekt specjalne stoją na dobrym poziomie, lecz jest ich bardzo mało. Najlepsze efekty można zobaczyć w scenach z kosmitami, który są bardzo dobrze zrobione. Muzyka dobrze zgrywa się z akcją. Tworzy ona niepowtarzalny klimat, który można poczuć podczas oglądania. Z grą aktorów jest różnie, ale przeważnie większość z nich zagrała dobrze.

"Deep Evil" nie jest filmem dla ludzi lubiących krwawe jatki, tutaj tego prawie nie ma. Jest kilka dobrych scen, ale po za tym nic ciekawego tu nie ma. "Deep Evil" jest filmem science-fiction z elementami horroru. Polecam go osobom o słabych nerwach, bo zagorzały fan kina grozy nie znajdzie tu nic interesującego dla siebie.


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD

AUTOR: PASTOR

 
     
 ::GALERIA::