::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::
Demony 2

::
REŻYSERIA::
Lamberto Bava

::SCENARIUSZ::
Dario Argento, Lamberto Bava, Franco Ferrini, Dardano Sacchetti

::MUZYKA::
Simon Boswell, Dead Can Dance, Ian Astbury

::ROK::
1986

::CZAS TRWANIA::
85 min.

::OBSADA::
David Edwin Knight
Nancy Brilli
Coralina Cataldi Tassoni
Bobby Rhodes

::PLUSY::
+ Efekty specjalne
+ Czarny humor
+ Muzyka


::MINUSY::
- Denerwują niektóre dźwięki
- Aktorstwo


::OCENA FILMU::
5/10
 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


DEMONS 2 (DEMONI 2)

 

Sally ( Coralina Cataldi Tassoni ), która mieszka w nowoczesnym bloku mieszkalnym, obchodzi urodziny z przyjaciółmi. Opuszcza przyjęcie, postanawia oglądnąć lecący w telewizji horror o demonach. Wraz z nią, lecz w innych miejscach ten sam film ogląda jeszcze wiele ludzi. Film z minuty na minutę staje się coraz straszniejszy, aż w końcu staje się nieprawdopodobna rzecz. Z telewizora wychodzi demon, który atakuje Sally – staje się demonem. Do ich armii Sally wciela nowych ludzi. Grupa tych, co przeżyła chroni się w garażu pod przewodnictwem Hanka ( Bobby Rhodes ). Lecz ich sytuacja z minuty na minutę staje się coraz gorsza …

Reżyserem filmu “Demons 2” ( 1986 r. ) jest Lamberto Bava, scenariusz napisał Dario Argento. Produkcja drugiej części pochłonęła większe fundusze. Dużo więcej efektów wizualnych ( np. możemy zobaczyć psa demona, dziecko demona, a także coś podobnego do gremlina, co wygląda bardzo śmiesznie ). Trochę humoru powoduje wybicie z rytmu oglądania. Nie wiem, czy niektórzy aktorzy mieli tak dziwne role czy to takie beztalencia. Bezsensowne ucieczki w ślepy róg. I ciągłe piski – trochę nieudane i denerwujące. I odgłosy demonów, szkoda gadać. Muzyczka dobra jak w poprzedniej części. I jeszcze jeden błąd ( może nie dla wszystkich ) - po zakończeniu pierwszej części, powinniśmy widzieć kontynuację. Jest tak, ale tylko w TV. Ogólnie film jest dobrze zrobiony, no może poza kilkoma szczegółami.

Film „Demons 2” jest dobry, lecz nie tak jak pierwsza część. Powstała natomiast jeszcze trzecia część, może ona będzie tak dobra jak pierwowzór.


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD

AUTOR: PASTOR

 
     
 ::GALERIA::