::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::

Żaba

::
REŻYSERIA::
Cody Jarett

::SCENARIUSZ::
Cody Jarett

::MUZYKA::
Will Flint
 
::ROK::
2004

::CZAS TRWANIA::
75 min.

::OBSADA::
Kristi Russell,
Ariadne Shaffer,
Robert Patrick Brink,
Michael McConnohie.

::PLUSY::
+ Trwa tylko 75minut

::MINUSY::
- Gra aktorów
- Zupełny brak klimatu
- Postać Frogga
- Przewodni motyw lesbijski ( czyni z tego filmu taniego pornosa )
- Muzyka
- Zupełny brak Gore !!!!
- Idiotyczna fabuła ( Ile razy już to mieliśmy )
- Niepotrzebne dialogi

::OCENA FILMU::
1/10

 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


FROG-G-G

 

Frog-g-g był zapowiadany jako huczny powrót do klasycznych Monster Movies z lat 50 i 60. Oczywiście jak większość współczesnych Monster Movies okazał się totalnym niewypałem...

Huntley Grimes jest przemysłowcem biznesmenem i jak to w tym zawodzie bywa lubi uciekać się do tańszych środków, gdy tylko jest taka możliwość. Nie baczy wówczas na dobro innych, ale na własny interes. Tak się składa, że chowane i zakopywane przez niego beczki z chemikaliami oraz same chemikalia są bardzo toksyczne i mogą prowadzić do mutacji wszystkiego co żywe oraz zanieczyszczenia wody. Beczki z cuchnącymi odpadami są zakopywane przez ludzi Grimesa na łonie natury. Wkrótce potem napatacza się nam pani biolog ( która w dodatku jest lesbijka ), której zadaniem jest zbadanie całej sprawy oraz stwierdzenie, czy Grimes rzeczywiście używa toksycznych chemikaliów do swych przedsięwzięć i ,czy woda rzeczywiście jest zanieczyszczona. Nikt nawet nie przypuszcza, że w wyniku toksycyzmu owej mazi powstać może... zmutowana żaba.

Jaki film taka recenzja, te słowa chyba najlepiej oddają jakość tego crapu. Tak naprawdę ciężko się połapać o co w tym wszystkim chodzi. Wszystko w tym filmie jest do bani. Aktorstwo zerowe, choć to może dziwić, bo niektórzy z nich są "profesjonalistami" i choć żadne z nich gwiazdy to parę ról na swym koncie mają i powinni sobą coś reprezentować. Niestety próżne nadzieje. Klimatu film ten rzecz jasna nie posiada w ogóle. Ci którzy czekają na krwawe sceny oraz tytułową żabę bardzo się zawiodą.

Krwawej sceny nie ma ani jednej tyciutkiej. Frogg pojawia się natomiast po czterdziestu minutach filmu ( warto dodać, że cały film trwa 75minut. Wygląd stwora wywołuje odruch wymiotny, bynajmniej nie ze strachu. Zmutowana żaba to nic innego jak statysta ubrany w obcisły gumowy kombinezon nurka, pomalowany nieudolnie na zielono, gumowe rękawiczki pomalowane chyba zielonym markerem :) Na koniec płetwy do nurkowania na nogi ( zgadnijcie w jakim kolorze :p ) oraz maska jaką możecie nabyć w pierwszym lepszym hipermarkecie za zabójczą cenę 4,80zł. Oczywiście maskę poleca się dla dzieci do lat trzech...

Pominę już fakt obsadzenia lesbijek w rolach głównych ( i ukazania jacy to faceci są niedobrzy ) oraz fabułę filmu, która jest banalna. Taki film może uratować już, więc tylko postać stwora i gore, ale nic z tego. Mam nieodparte przeczucie, że film ten został zrealizowany za równowartość dwóch 6-packów piwa. Bardzo łatwo dopatrzyć się tu wielu nieścisłości, niedociągnięć i kretyńskich sytuacji. Muzyka także nic sobą nie reprezentuje. Nie uświadczymy tu nawet jednej ładnej dziewczyny, scen mordów, bo Frogg po prostu nikogo niemal nie morduje.

Reasumując. Nie polecam nikomu Frogga. Nie warto poświęcać mu czasu. Choć na całe szczęście nie trwa tak długo.


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD

AUTOR: CRITTERS

 
     
 ::GALERIA::