::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::
Tatuaż Diabła

::
REŻYSERIA::
Julian Kean

::SCENARIUSZ::
Sally Charlton, Graeme Clapperton,
Bill Dale


::MUZYKA::
Tom Smail

::ROK::
2003

::CZAS TRWANIA::
87 min.

::OBSADA::
Rory McCann
Heather Peace
Jaason Simmons
Noel Fitzpatrick

::PLUSY::
+ Efekty dźwiękowe
+ Muzyka
+ Fabuła


::MINUSY::
- Nudny
- Gra aktorów
- Dłużący się koniec

::OCENA FILMU::
6,5/10
 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


GHOST RIG

 

Grupa ludzi, chyba ratowników ląduje na wielkiej platformie na środku oceanu / morza. Jak się później dowiadują większa część elektryczności padała i nigdzie nie ma robotników. którzy mieli być. Postanawiają się rozdzielić i ich poszukać. Wkrótce przekonają się, że był to zły pomysł, ale jeszcze nie wiedzą z czym mają do czynienia. Na dodatek "TO" pochłania ciała, a raczej wchodzi, kolejnych członków nowoprzybyłej załogi. Nikomu nie można ufać!

Po sporym sukcesie "28 Dni później" Wielka Brytania postanowiła nakręcić kolejny horror. Czy im się to udało? Nie! Film mnie nie zaciekawił, więc nie będę się nad nim, aż tak rozpisywał! Aktorstwo nie najlepsze, chociaż nie zauważyłem sztucznych osób, to i tak mi się nie podobały kreowane postacie. Strasznym posunięciem było zatrudnienie aktora ze "Słonecznego Patrolu". On i jego filmowa partnerka były najbardziej wkurzającymi (żeby nie użyć wulgaryzmu) osobami, tylko czekałem, aż zginą. Muzyka jest fajna, nie skrytykuje. Podobała mi się, zwłaszcza w ostatnich sekundach filmu. I jeszcze te szepty, były bardzo "wyraziste". Całe zdarzenie obejmuje tylko jeden dzień plus noc. Niesamowicie przeciągnięty koniec, obniża ocenę. Już nie mogłem się doczekać napisów! Trochę tutaj "Fuck! Fuck! Fuck!" i co z tego - film jest cienki.

Ogólnie fajna fabuła, na początku myślałem, że to remake takiego starucha z lat 70., ale się myliłem i dobrze. Tamten film bardziej mi się podobał i przynajmniej się na nim bałem. Przyznam, że zakończenie mnie zaskoczyło, spodziewałem się happy edn'u, a tu nagle BED END! Mniejsza z tym i tak się nudziłem. Nie wiem co jeszcze napisać. Jak chcecie to możecie sobie oglądnąć, ale jak dla mnie to tylko raz! Na pewno nie powrócę do tej produkcji. Jest to oczywiście moja własna opinia, innym może się on spodobać, a inni podzielą moje zdanie. Na własne ryzyko "polecam" ten "horror".


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD

AUTOR: DICK

 
     
 ::GALERIA::