::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::
Królik Doświadczalny 5

::
REŻYSERIA::
Kuramoto Kazuhito

::SCENARIUSZ::
Kuramoto Kazuhiro, Mutsuki Mitsuo, Iwanami Yoshikazu

::MUZYKA::
Kit Cut Club

::ROK::
1988

::CZAS TRWANIA::
51 min.

::OBSADA::
Toshihiko Hino
Mirei
Mio Takaki
Taguchi Tomorowo

::PLUSY::
 + Sceny Gore
+ Brutalne sceny


::MINUSY::
- Przeginanie w niektórych scenach
- Nieskomplikowana fabuła
- Ludziom o słabych nerwach odradzam


::OCENA FILMU::
6/10
 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


GUINEA PIG 5: ANDROID OF NOTRE DAME

 

Do akcji filmu wprowadza nas stary mały japończyk, który przedstawia losy bohaterów. Jednak gdy już wszystko wraca do teraźniejszości, okazuje się, że stary japończyk jest naszym głównym bohaterem. Posiada on małe laboratorium gdzie, przeprowadza eksperymenty, najpierw na zwierzętach, a później na ludziach. W wyniku choroby swojej siostry, musi szukać serca, by przedłużyć jej życie. Gdy odwiedza go pewien człowiek, zaczyna go szantażować. Mały japończyk musi pokazać mu laboratorium, lecz gdy już są przed nim wpada w pułapkę. Teraz on jest elementem eksperymentów. Wyciąga informacje o jego rodzinie, by zdobyć serce dla jego siostry. Czy jednak mu się to uda...

"Guinea Pig 5" wyreżyserował Kuramoto Kazuhito, film powstał w 1988 roku. Fabuła jest dobra, możemy zobaczyć japoński obraz, w którym wszystko przedstawione jest dość realistycznie i bardzo brutalnie. Wszystkie sceny eksperymentów są bardzo efektowne, a zarazem nie do oglądania dla człowieka o słabych nerwach. Film to gra prawie jednego aktora, który przejawia znieczulice nad śmiercią i pogardę nad ludzkim życiem, tylko po to by uratować swoją siostrę. Muzyka występuje tu w znikomych ilościach, i niczym nas nie zaskakuje. Przez większość filmu nie występuje, tylko czasami daje o sobie znać. Trochę lepiej już z efektami dźwiękowymi, które towarzyszą filmowi non stop. Wprowadzają nas w niesamowity klimat, który możemy pozazdrościć japończykom.

"Guinea Pig 5" jest dobrym filmem, przesądzają o tym, że w filmie występuje dużo brutalnych cen, które są jego wielkim plusem. Po oglądnięciu filmu, nie zapomnimy go i będziemy chcieli zobaczyć pozostałe części. Polecam go ludziom lubiących takie filmu.


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD

AUTOR: PASTOR

 
     
 ::GALERIA::