::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::

Halloween 6: Przekleństwo Michaela Myersa

::
REŻYSERIA::
Joe Chappelle

::SCENARIUSZ::
Daniel Farrands, John Carpenter

::MUZYKA::
John Carpenter, Paul Rabjohns
 
::ROK::
1995

::CZAS TRWANIA::
86 min.

::OBSADA::
Donald Pleasence
Paul Rudd
Marianne Hagan
Mitch Ryan

::PLUSY::
+ Efekty specjalne
+ Efekty dźwiękowe i muzyka
+ Równie dobra kontynuacja


::MINUSY::
- Odbiega od poprzedników
- Niezniszczalność Michaela

::OCENA FILMU::
7/10
 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


HALLOWEEN 6: THE CURSE OF MICHEAL MYERS

 

W ukrytym laboratorium rodzi się dziecko, które jak się później okazuje jest ostatnim członkiem rodziny Michaela. Jest ono skazane z góry na śmierć, jednak tamtejsza pielęgniarka kradnie dziecko ukrywa je na dworcu autobusowym, a sama zostaje zabita. Niemowlaka cudem odnajduje Tommy, sąsiad Kary. Od teraz ich życie i ich rodzin stanie się koszmarem, do póki nie pozbędą się Michaela Myersa…

W „Halloween 6” co jakiś czas pojawia się człowiek ubrany cało na czarno. Okazuje się, że jest on nazywany „Boogey Man” i to on skłonił Myersa, by wstąpił w jego szeregi i służył mu. Ale Michael nie jest niczyim psem i nie pozwoli, żeby ktoś kierował jego życiem. Postanawia się za to zemścić. W filmie tym można zobaczyć trochę scen, które nie pojawiły się w poprzednich częściach. Jedną z nich jest: gdy ojciec Kary schodzi do piwnicy sprawdzić co jest nie tak z prądem, a tam ku jego zaskoczeniu spotyka Michaela. Myers na początek dźga go w brzuch, a później nabija go na wystającą rurę, a jakby tego było mało pieści go prądem i czeka jak wybuchnie. Jest to jedna z lepszych scen w całym filmie. Dziwi mnie skąd Michael posiada tak ogromną siłę, która jest w stanie powalić wszystkich. Ale cóż w filmie jest wszystko możliwe. Filmowcy stworzyli niezniszczalnego człowieka, który zawsze powraca, by niszczyć ludzkie życie. "Halloween 6" obfituje w dobre efekty specjalne, które niekiedy zadziwiają widza. Tak samo muzyka jest bardzo dobra ponieważ odzwierciedla mroczny klimat filmu. Z grą aktorów jest już tutaj trochę gorzej, nie wszyscy zagrali swoje role jak należy.

"Halloween 6" jest dobrym filmem, choć odbiega trochę od swoich poprzedników, ale utrzymuje swój specyficzny klimat. Większość rzeczy składająca się na ten film, sprostuje naszym oczekiwaniom. Polecam "Halloween 6" wszystkim tym, którzy jeszcze go nie widzieli. Film warty jest obejrzenia.


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD
 
 


AUTOR:
PASTOR
 

 
 ::GALERIA::