::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::

Łowca Głów

::
REŻYSERIA::
Francis Schaeffer

::SCENARIUSZ::
Len Spinell

::MUZYKA::
Terry Plumeri
 
::ROK::
1990

::CZAS TRWANIA::
92 min.

::OBSADA::
Ted Vernon
Michael David Simms
Richard Vidan
Kristina Sanborn

::PLUSY::
+ Wygląd tytułowego Headhuntera.

::MINUSY::
- Zero klimatu
- Nudy na pudy przez dobre 85 minut
- Praktycznie brak jakiegokolwiek gore
- Brak jakiegokolwiek napięcia.

::OCENA FILMU::
2/10
 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


HEADHUNTER

 

Headhunter to produkcja dość stara bo liczy sobie już 15 lat. Wyczekiwałem na ten film długo. Słyszałem o nim dużo dobrego, więc tym większe było moje rozczarowanie po zakończeniu projekcji.

Headhunter, to Afrykański demon , który raz na jakiś czas pustoszy wioski w Nigerii. W obawie przed nim i jego mocą wielu plemiennych mieszkańców przeniosło się do USA. Tak się składa, że w Miami zaczynają ginąć ludzie. Każda ofiara pozbawiona zostaje głowy. Do sprawy przydzielona zostaje para policjantów, Pete i Kathrine. Pomaga im znawca kultury Afrykańskiej, który jest przekonany ,że to właśnie Headhunter pojawił się w USA aby dopaść tych , którzy uciekli w obawie przed nim z kraju. Czy Pete’owi i Kathrine uda się powstrzymać władającego nadludzką mocą przeciwnika??

Dawno nie byłem tak zdegustowany jak po seansie Headhuntera. Sam film przez większą część nie przypomina horroru a zwykły film sensacyjno – kryminalny. Nasi dzielni policjanci prowadzą śledztwo , z którego niewiele wynika, włóczą się po Afrykańskiej dzielnicy i zadają rutynowe pytania. Raz na jakiś czas, ktoś zginie (oczywiście nie zobaczymy sceny mordu – jedynie efekt końcowy). Klimatu ten film w ogóle nie posiada, muzyka jest nienajgorsza. Gra aktorska bywa miejscami bardzo sztuczna. Jedyne co w tym filmie zasługuje na uwagę , to wygląd demona (naprawdę znakomity) oraz niektóre sceny gore (ale tylko niektóre). Po za tym jest to nic więcej jak slasher dla wytrwałych. Polecić Headhuntera mogę jedynie wielkim miłośnikom wszelkiej maści slasherów.


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD
 
 


AUTOR:
CRITTERS
 

 
 ::GALERIA::