::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::

Hellborn

::
REŻYSERIA::
Philip J. Jones

::SCENARIUSZ::
Matt McCombs

::MUZYKA::
Steve Bauman
 
::ROK::
2003

::CZAS TRWANIA::
90 min.

::OBSADA::
Bruce Payne
Matt Stasi
Tracy Scoggins
Julia Lee

::PLUSY::
+ Zakręcona fabuła

::MINUSY::
- Muzyka
- Gra aktorów
- Denerwujące krzyki pacjentów
- Zakręcona fabuła
- To nie powinien być gatunkowo horror

::OCENA FILMU::
3/10
 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


HELLBORN

 

Do szpitala psychiatrycznego poszukują nowego lekarza, stawia się James Bishop (Matt Stasi), młody i utalentowany psychiatra. Przydzielają mu oddział A, gdzie znajdują się sami mordercy, gwałciciele, pedofile itd. Podczas pierwszego obchodu znajduje ofiarę, leżącą w wannie z wielką raną na klatce piersiowej, che wyjaśnić co jest przyczyna śmierci. Po głębszych analizach, dowiaduje się, że w kartach pacjentów wpisane jest że umarli na zawał serca. Zaczyna prowadzić własne śledztwo. Dowiaduje się, że zakład psychiatryczny jest miejscem gdzie pacjentów poświęca się ofierze demonowi, a nie leczy. Musi się temu przeciwstawić i pokonać demona.

Reżyserem "Hellborn" jest Philip J. Jones, powstał w 2003 roku. Fabuła filmu jest bardzo zakręcona, w szpitalu psychiatrycznym działa sekta, której przewodniczy Dr McCort (Bruce Payne). Składają oni ofiary z ludzi (pacjentów) demonowi, który przychodzi za światów wzywany przez doktorka. Demon poraża swoje ofiary prądem wysysając z nich dusze ( dość śmiesznie to wygląda ), pozostawiając na ciałach ranę w kształcie łapy smoka. Muzyka (Steve Bauman) szkoda gadać po prostu beznadziejna, nie dopasowana do akcji w filmie, a czasami nawet przedobrzają dając efekty których w ogóle nie powinny się znaleźć. Gra aktorów jest na kiepskim poziomie. Film wygląda jakby był nakręcony przez amatorów, którzy mieli mało nakładów finansowych na zrealizowanie tego filmu. Jest tutaj dużo elementów z fantastyki, nawet kreacja samego demona. Dość denerwujące w "Hellborn" są ciągłe krzyki pacjentów szpitala.

Film "Hellborn" jest kiepski, wszystkie elementy tego filmu na to wpływają ( akcja, muzyka, efekty itp ) . Czasami film wyglądał jak jakiś thriller, dramat a nawet i fantasy. Nie polecam go nikomu chyba, że ktoś lubi fantasy, z lekkim dreszczykiem.


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD
 
 


AUTOR:
PASTOR
 

 
 ::GALERIA::