::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::

Wysłannik Piekieł 3: Piekło Na Ziemi

::
REŻYSERIA::
Anthony Hickox

::SCENARIUSZ::
Tony Randel,
Peter Atkins


::MUZYKA::
Randy Miller
 
::ROK::
1992

::CZAS TRWANIA::
97 min.

::OBSADA::
Doug Bradley
Ashley Laurence
Paula Marshall
Terry Farrell

::PLUSY::
+ Lepsze efekty specjalne
+ Gra aktorów
+ Efekty dźwiękowe i muzyka
+ Nowi cenobici z nowymi możliwościami


::MINUSY::
- Brutalność niektórych scen

::OCENA FILMU::
9/10
 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


HELLRAISER 3: HELL ON EARTH

 

Kolejna część Hellraisera nie była gorsza od swoich poprzedników. Postarano się i tu. Film rozpoczyna się od kupna przez właściciela lokalu, bardzo starego posągu, w którym ukryty jest Pinheada. Właściciel posągu zmuszony pod karą śmierci przez Cenobita. Zwabia do siebie ładne kobiety, by ich dusze mają posłużyć Pinheadowi jako przepustka do powrotu na ziemię. Jednak gdy już Cenobit powraca na ziemię nie daruje nikomu, musi zabijać aby uspokoić swoją żądzę. Zznajduje się osoba która będzie chciała mu w tym przeszkodzić i wysłać go z powrotem skąd przyszedł....

Jest to już trzecia część filmu "Hellraiser", ale i nie ostatnia. Tym razem Pinhead, jest bardziej przebieglejszy, wychodzi z piekła na ziemię by zrobić na ulicy rzeź niewiniątek,( także w klubie urządza sobie rzeźnie, w której mięsem są ludzie ). Właśnie tam widać że ulepszyli efekty wizualne, które prezentują się bardzo dobrze. Dzięki nim nie możemy się za wiele nudzić, bo nie ma takich momentów ( moim zdaniem jest to najbrutalniejsza z części "Hellraisera" ). Nie możemy narzekać na efekty dźwiękowe, bo jest czego pozazdrościć dźwiękowcom, którzy napisali do tego filmu ścieżkę dźwiękową na medal. Która posiada swój niesamowity klimat. Gra aktorów jest na dobrym poziomie, wiadomo z nich wszystkich wyróżnia się Doug Bradley, grający Pinheada. W filmie obok niego występują: Doug Bradley, Ashley Laurence, Paula Marshall, Terry Farrell, Kevin Bernhardt i inni . Trzecią część "Hellraisera" wyreżyserował Anthony Hickox, a film powstał w 1992 roku. Bardzo dobre, a nie wiem czy nie najlepsze sceny z serii, możemy zobaczyć na ulicach, gdzie Pinhead wraz ze swoimi kumplami z piekła pokazują swą siłę i niemoc ludzi, ze spotkanie z siłami zła. Występują tu także inni Cenobici, pokazując inne techniki zabijania ludzi ( np. Cenobit z płytami na głowie, który używa ich by zabijać, a także Cenobit z kamerą i wiele innych stworów z piekła ).

Film "Hellraiser 3" to już klasyka. Wszystko w filmie stoi na najwyższym poziomie ( muzyka, efekty, gra aktorów ). Polecam go wszystkim miłośnikom serii i fanom horrorów, jeśli go ktoś jeszcze nie oglądał to czas najwyższy, bo warto.


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD
 
 


AUTOR:
PASTOR
 

 
 ::GALERIA::