::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::
To Żyje, Znowu

::
REŻYSERIA::
Larry Cohen

::SCENARIUSZ::
Larry Cohen

::MUZYKA::
Laurie Johnson

::ROK::
1978

::CZAS TRWANIA::
91 min.

::OBSADA::
Frederic Forrest
Kathleen Lloyd
John P. Ryan
John Marley

::PLUSY::
+ Dobra końcówka filmu
+ Gra aktorów


::MINUSY::
- Nudny początek
- Muzyka
- Efekty specjalne

::OCENA FILMU::
3/10
 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


IT LIVES AGAIN

 

Para, która bardzo czeka na dziecko, zostaje oszukana w szpitalu. Lekarze chcą zabić ich maleństwo z powodu odmienności. Jednak pomaga im Frank, który wyprowadza ich ze szpitala i zawozi w spokojne miejsce. Jednak zdarza się wypadek, będący następstwem śmierci wielu ludzi i zwierząt, człowiek opiekujący się dziećmi przywożonymi do tamtejszego schronu ( niby budynek nad eksperymentami nad stworami ( dzieci ) ), wypuszcza jedno z nich. A tamto zabija go, od teraz będą walczyć o przeżycie...

" It Lives Again' " wyreżyserował Larry Cohen, film powstał w 1978 roku. Film początkowo jest bardzo nudny przypomina raczej dramat niż horror ( przedstawiona historia rodziny, która czeka na dziecko, aż do jego urodzenia ). Dopiero w ostatnich trzydziestu minutach zaczyna się coś dziać. Dochodzi wtenczas do najlepszych scen filmu, gdzie szkaradne dziecko zabija ludzi i zwierzęta, niewiadomo z jakiej przyczyny. Muzyka jest dość słaba i z ledwością dopasowywuje się do akcji. Gra aktorów jest dobra, występują między innymi: Frederic Forrest, Kathleen Lloyd, John P. Ryan, John Marley, Andrew Duggan, Eddie Constantine, James Dixon, Dennis O'Flaherty, Melissa Inger, Victoria Jill. Na szczególne zwrócenie uwagi zasługuje dziecko szkarada, dobrze dopracowane. Niby jakiś wampir, czy zombi dosysa się do ludzkiego ciała i nie puszcza do póki do póty ktoś go nie zabije lub on swojej ofiary. Na dobre efekty specjalne nie możemy liczyć w tym filmie, bo są on prawie niewidoczne. Na palcach jednej ręki da się je policzyć. Akcja tak samo niczym nowym nas nie zaskakuje, a czasami nawet przynudza.

"It Lives Again" nie jest dobrym filmem grozy, mógłbym określić go, że jest przeciętny. Bardziej nudzi niż zaskakuje. Nie polecam go kino maniakom filmów grozy, bardziej przypadnie do gustu osoba lubiącym słabe filmy grozy.


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD

AUTOR: PASTOR

 
     
 ::GALERIA::