::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::

Ostatni Dom Na Końcu Martwej Ulicy

::
REŻYSERIA::
Roger Michael Watkins


::SCENARIUSZ::
Roger Michael Watkins


::MUZYKA::
Allan Courtney, James Flamberg, James Flamberg, Roger Michael Watkins.

::ROK::
1977

::CZAS TRWANIA::
77 min.

::OBSADA::
Roger Michael Watkins,
Ken Fisher,
Bill Schlageter,
Kathy Curtin,

::PLUSY::
+ Brak

::MINUSY::
- Wszystko

::OCENA FILMU::
1/10
 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


LAST HOUSE ON DEAD END STREET

 

Terry jest reżyserem horrorów. Kręci on bardzo realistyczne i bardzo brutalne filmy. Miejsce które obrali na miejsce akcji to opuszczony uniwersytet, stary budynek posiadający swój własny klimat sprzyja im w kręceniu horrorów. Po przespanej nocy z fajną ślicznotką, wyjawia jej prawdę, że jego filmy są kręcone na prawdę, wszystkie ofiary naprawdę giną. Terry nie przepuści nikomu…

Cóż pisać o tym filmie. Jest on początkowo bardzo nudny, nic w nim się nie dzieje, dopiero później dochodzi do fajnych scen ( ostatnie trzydzieści minut ), w których Terry wraz ze swoją ekipą dokonuje operacji, wyżywając się nad ludźmi, konkretnie mówiąc, wycina im organy, ucina kończyny, wywierca dziury w całym ciele i wiele innych rzeczy. Jedynie co pasuje do tego filmu to miejsce, w którym kręcone są horrory Terrego, stary uniwersytet ma swój specyficzny klimat, ale to chyba jedna rzecz, która się rzuca w oczy, no chyba jeszcze realistyczność morderstw.

A tak poza tym nie ma dobrej oprawy dźwiękowej, brak jakichkolwiek scen z dobrą muzyką (nie zauważyłem żeby w ogóle była tu jakaś muzyka). Bardzo mało, a prawie znikoma ilość efektów specjalnych, które nie są widoczne. Jak dla mnie ten film był kręcony przez amatorów, lub coś reżyserowi (Victor Jonas) nie wyszło. Gra aktorów nie była za bardzo przekonywująca, powiedział bym że słaba. W filmie wystąpili między innymi: Steven Morrisom, Dennis Crawford, Lawrence Bormann, Janet Sorley, Elanie Norcross, Alex Kregar, Franklin Statz, Barbara Amundsen, Geraldine Saunders, Paul Philips.

„Last House On Dead End Street” jest bardzo kiepskim filmem. Nie polecam go nikomu, no chyba, że sadystą (ostatnie trzydzieści minut).


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD

AUTOR: PASTOR

 
     
 ::GALERIA::