::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::

Karzeł 6

::
REŻYSERIA::
 Steven Ayromlooi

::SCENARIUSZ::
Steven Ayromlooi,
Mark Jones


::MUZYKA::
Zan Passante

::ROK::
2003

::CZAS TRWANIA::
??? min.

::OBSADA::
Warwick Davis
Terence Bernie Hines
Tangi Miller
Sticky Fingaz
Page Kennedy

::PLUSY::
+ Kolejna część Karła
+ Dobra muzyka i gra aktorska
+ Ogólnie dobrze się ogląda

::MINUSY::
- Słabe efekty specjalne
- Film czasami nudzi
- Nie trzyma w napięciu klimat
- Niczym nowym nas nie zaskakuje

::OCENA FILMU::
5/10
 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


LEPRECHAUN 6: BACK 2 THA HOOD

 

Emily mieszka obok budowy, która miała być zakończona wiele lat temu, jednak z niewiadomo, jakich przyczyn nie została. Właśnie tam odnajduje skrzynię pełną złota, która pomaga jej i jej przyjaciołom w dojściu do zamierzonego celu. Jednak po pewnym czasie zjawia się jej właściciel, a on nie przepuści im za kradzież jego złota…

Kolejna amerykańska produkcja, która została nastawiona na duży zysk. Oczywiście ekranizacja ta przypomina poprzednie części „Leprechaun”, jednak wnosi ona trochę amerykańskiego badziewia, podobnie jak „Ghost Ship”. Akcja filmu jest bardzo zróżnicowana, na ogół królują tutaj nudne kawałki, dopiero sama końcówka jest dobra. Film pokazuje również życie grupki przyjaciół i miejscowego gangu, a pomiędzy ich losy wplątuje się karzeł, który chce się ich wszystkich pozbyć. Niektóre sceny pokazane w filmie są w ogóle niepotrzebne, przypominają bardziej komedię niż horror.

Z efektami specjalnymi jest tutaj krucho. Film niby jakieś posiada, lecz są one tandetne i nieefektowne. Nie ma scen, które zapadają nam w pamięć dzięki efektom. Przynajmniej muzyka jest bardzo dobra, pomaga nam wejść w mroczny klimat filmu. To dzięki niej „Leprechaun 6” utrzymuje swój specyficzny klimat, dzięki któremu można się czasami wystraszyć. Gra aktorów stoi na dobrym poziomie.

„Leprechaun 6” jest średniej klasy filmem, który nie zaskakuje nas niczym nowym. Większość efektów jest kiepska i mało efektowna. Film jest powiązaniem komedii z horrorem. Polecam go fanom serii i ludziom, którzy jeszcze go nie widzieli.


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD

AUTOR: PASTOR

 
     
 ::GALERIA::