::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::

May

::
REŻYSERIA::
Lucky McKee


::SCENARIUSZ::
Lucky McKee


::MUZYKA::
Jaye Barnes-Luckett

::ROK::
2002

::CZAS TRWANIA::
95 min.

::OBSADA::
Merle Kennedy
Kevin Gage
Nichole Hiltz
James Duval

::PLUSY::
+ Fabuła
+ Muzyka
+ Oryginalny

::MINUSY::
- Czasami nudzi
- Nie jest to do końca horror

::OCENA FILMU::
?/10
 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


MAY

 

Zastanawialiście się kiedyś do czego może być zdolna nimfomanka i sado-masochistka, żeby zaznać przyjemności, obejrzyjcie May a odpowiedz sama przyjdzie…

Film opisuje życie May, dziewczyny, która jest pielęgniarką u weterynarza, jest sado-masochistką i nimfomanką (miłość nicejska). Początek filmu pokazuje dzieciństwo naszej bohaterki. Nie miała przyjaciół (ponieważ miała zeza i nosiła opaskę na oku) jej rodzice na urodziny dali jej w prezencie lalkę (kiedyś najlepszą przyjaciółkę jej mamy). May dorastała zwierzając się ze wszystkiego lalce (Suzy). Zakochała się w mechaniku samochodowym Adamie, zauroczyły ją jego ręce. Później romansik z koleżanką z pracy, tutaj zauroczeniem był szyja. Była szczęśliwa do momentu gdy wszyscy kopnęli ją w dupę. Adam znalazł ładniejszą, itd. Zrozpaczona May w halloween postanawia stworzyć sobie idealnego przyjaciela, od Adama pożyczyła ręce, od koleżanki lesbijki pożyczyła szyje, od przypadkowego Punka tułów itd.

Film polecam, „ponieważ to się może stać naprawdę”, dziewczyna nimfomanka zbierająca rzeczy ukochanego. Gdy okazuje się, że Adam ją porabia dochodzi do krwawych mordów. Film może nie jest przerażający, ale krew się leje nienagannie, muzyka zasługuje na chwilkę uwagi. Chociaż początek filmu przypominał troszeczkę „Swimfan”, a końcówka „Nekromantik” film był na swój sposób oryginalny. Mi osobiście w pamięci utkwiła scenka gdy May przecięła sobie kciuka a później go ssała, tak dla przyjemności (bez żadnych skojarzeń proszę).

Kończąc: film powinien obejrzeć każdy mężczyzna, aby zdać sobie sprawę, że odrzucając kobietę mogą narazić się na taką sytuację.


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD

AUTOR: LIKU

 
     
 ::GALERIA::