::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::

Dzień Matki

::
REŻYSERIA::
Charles Kaufman


::SCENARIUSZ::
Charles Kaufman,
Warren Leight


::MUZYKA::
PhilGallo,
Clem Vicari


::ROK::
1980

::CZAS TRWANIA::
89 min.

::OBSADA::
Nancy Hendrickson
Deborah Luce
Tiana Pierce
Holden McGuire
Billy Ray McQuade

::PLUSY::
+ Klimat
+ Jeden z lepszych filmów Tromy
+ Lokacje
+ Pomysł

::MINUSY::
- Akcja
- Aktorstwo

::OCENA FILMU::
7/10
 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


MOTHER'S DAY

 

Abbey, Jackie i Trina postanawiają wybrać się na pewien czas nad jezioro, żeby odpocząć. Dziewczyny robią sobie psikusy, które nie jedną osobę mogłyby doprowadzić do zawału. Drugiej nocy na ich obóz napada dwójka nieznanych sprawców, którzy je porywają i zabierają do swojego domu. Od teraz dziewczyny będą myślały jak się stamtąd wydostać żywym...

"Mother's Day" jest produkcją Tromy, która różni się od większości ich filmów. Ta historia podobna jest trochę do filmu Wesa Cravena "Last House On The Left", tak samo jak tam zamachowcy wykorzystują dziewczyny na różne sposoby. Jednak w tym filmie nie rodzina postawi się przeciw psychicznym wybrykom tylko pozostałe przy życiu główne bohaterki.

Nie spodziewałem się, że Tromę stać na taki film, gdyż wiadomo, że słyną oni z bardzo śmiesznych produkcji. Tutaj mamy do czynienia z całkiem niezłym filmem, który stawiam w pierwszej dziesiątce produkcji Tromy. Według mnie "Mother's Day" stoi dość dobrze pod sprawą techniczną, jedynie co czasami może rozpraszać to wpadki aktorów, ale bardzo rzadkie.

Akcja filmu jest trochę zróżnicowana, ponieważ początek filmu zaczyna się obiecującą akcją, a później przez jakiś czas mamy spory zastój. Jednak nie trzeba się martwić, bo druga połowa filmu przeradza się w niezły horror, który powinien zadowolić większość widzów. Jest tam krew, tortury, psychiczni mordercy i wiele innych ciekawych rzeczy.

"Mother's Day" jest jednym z lepszych filmów wydanych przez Tromę. Trzeba przyznać, że ten film nawet dobrze im wyszedł. Strona techniczna filmu jest dobrze zrobiona, jedynie co może czasami irytować to gra aktorów. Polecam ten film każdemu kto go jeszcze nie oglądał, jest warty zobaczenia.


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD

AUTOR: PASTOR

 
     
 ::GALERIA::