::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::
Nekromantik 2

::
REŻYSERIA::
Jörg Buttgereit

::SCENARIUSZ::
Jörg Buttgereit,
Franz Rodenkirchen

::MUZYKA::
Hermann Kopp
Peter Kowalski, Daktari Lorenz
 Monika M.
Mark Reeder
John Boy Walton 

::ROK::
1991

::CZAS TRWANIA::
104 min.

::OBSADA::
Lena Braun
Carola Ewers
Astrid Ewerts
Florian Koerner von Gustorf
Beatrice Manowski
Monika M.
Wolfgang Müller
Mark Reeder
Vanessa Salata
Simone Spörl
John Boy Walton
Eddi Zacharias
Bjoern Zielaskowki

::PLUSY::
+ Remake kultowego filmu
+ Fabuła
+ Klimat
+ Scenografia i wygląd trupów


::MINUSY::
- Małe nieistotne błędy

::OCENA FILMU::
8/10
 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


NEKROMANTIK 2

 

Na wstępie przedstawione są końcowe sceny z pierwszej części, gdzie główny bohater Rob, dostaje orgazmu dźgając się nożem. Monika ( Monika M ) dziewczyna Roba, wykopuje zwłoki Roba z cmentarza, które później zabiera do domu. Lecz jego ciało już jest w stadium rozkładu, początkowo zadowala się nim ( w sensie erotycznym ), ale później się to zmienia. Ucina mu głowę i genitalia, chowa penisa do lodówki. Monika w końcu wychodzi z domu, wybrała się do kina gdzie spotkała Marka ( Mark Reeder ) ( gościa od podkładania głosu w pornosach ). Spodobali się sobie, zaczęli chodzić na spotkania, a w późniejszym czasie i kochać. Ale Monika miała do Marka inne plany, chciała tylko jego ciała.

Reżyserem "Nekromantik 2" jest Jörg Buttgereit, powstał on w 1991 roku. Fabuła: trudno tu o czymś sensownym mówić. Kręci się ona wokół jednego trupa, znajdującego cię w mieszkaniu. Muzyka przez cały czas towarzysz nam w filmie, jest to duży plus, dzięki niej film ma swój klimat. Gra aktorska dobra ( występują między innymi: Monika M, Mark Reeder, Simone Sporl ). "Nekromantik2" wygląda dość realistycznie, dużo krwi, ohydnych scen. Mógłbym powiedzieć o nim, że jest to najohydniejszy film, jaki w ogóle oglądałem.  Nie można mówić, że w filmie coś się dzieje, bo tak nie jest. Poza jednym morderstwem, widzimy najohydniejsze sceny filmowe jakie mogą być.

"Nekromantik 2" jest najbardziej chorym filmem jaki widziałem, a nie wiem czy nie w historii filmu. Polecam go tylko ludziom, których rajcują takie klimaty. Przy oglądaniu filmu, odradzam jeść, bo skutki tego mogą być marne.
 


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD

 

 

 

 

 

 

 

 

 AUTOR: PASTOR

 
     
 ::GALERIA::