::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::
Duch 3: Ostatni Rozdział

::
REŻYSERIA::
Gary Sherman

::SCENARIUSZ::
Gary Sherman,
Brian Taggert


::MUZYKA::
Fryderyk Chopin,
Joe Renzetti


::ROK::
1988

::CZAS TRWANIA::
97 min.

::OBSADA::
Tom Skerritt
Nancy Allen
Heather O'Rourke
Zelda Rubinstein

::PLUSY::
+ Scenografia
+ Efekty specjalne i dźwiękowe
+ Fabuła


::MINUSY::
- Śmierć medium
- Najgorsza ze wszystkich części

::OCENA FILMU::
6/10
 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


POLTERGEIST 3: THE FINAL CHAPTER

 

Lustra są tylko i wyłącznie naszym odbiciem, ale tak do końca nie odzwierciedlają naszej osoby. Nie zawsze odbicia lustrzane są dla nas dobre, pokazują tylko, jacy jesteśmy w chwili obecnej nie pokażą nam ani przyszłości ani przeszłości.

W wieżowcu w centrum miasta mieszka Carol Ann wraz z opiekunami. Uczęszcza ona do szkoły, w której panuje dość dziwny system, a mianowicie każda klasa posiada lustro, za którym znajduję się pomieszczenie, gdzie można obserwować poczynania klasy. Jeden z nauczycieli jest hipnotyzerem, który współpracuje z Carol Ann próbując ją rozgryźć a raczej jej przeszłość. Przywołuje tym samym wspomnienia dziewczynki, ale nie tylko… W wieżowcu zaczynają się dziać dziwne rzeczy a mianowicie lustra zaczynają pękać w niektórych pomieszczeniach są sople lodu, itp. Duch Kane czyha tylko by porwać dziewczynkę, ale czy tylko o nią chodzi…

Ponownie spotykamy się z Carol Ann tylko w innej scenerii i bez rodziców i brata. Trzecia część wydaje się dość dziwna, przepełniona większą ilością efektów specjalnych w porównaniu z poprzednimi częściami. W tej części zakończył się żywot medium, która została wciągnięta przez Carol Ann do lustra.

Jak już wcześniej wspomniałam efektów specjalnych jest sporo a także efekty dźwiękowe są w porządku. Gra aktorów na dobrym poziomie. Niektóre sceny są naprawdę zadziwiające jak na przykład osoby wciągnięte do kałuży albo także Carol Ann (jej odbicie lustrzane) wciągnięta do drzwi. Film polecam miłośnikom tasiemców filmowych takich jak „Omen” czy „Alin”.


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD

AUTOR: MAWET

 
     
 ::GALERIA::