::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::
Władca lalek 3 : Zemsta Toulona

::
REŻYSERIA::
David DeCoteau

::SCENARIUSZ::
Courtney Joyner

::MUZYKA::
Richard Band

::ROK::
1991

::CZAS TRWANIA::
88 min.

::OBSADA::
Guy Rolfe
Sarah Douglas
Walter Gotell
Ian Abercrombie

::PLUSY::
+ Interesujący początek
+ Aktorstwo i muzyka
+ Wojna


::MINUSY::
- Bardzo słaba kontynuacja
- Bardzo dużo momentów, w których można się nudzić
- Cała reszta

::OCENA FILMU::
4/10
 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


PUPPET MASTER 3: TOULON'S REVENGE

 

Wszyscy dobrze wiemy, że jeżeli jakiś film przyciągnie uwagę widzów, to od razu wszyscy biorą się za kręcenie kolejnych części, Sequeli lub Prequeli. Tutaj mamy prequel, czyli mamy to co działo się przed częściami poprzednimi, czyli ta 3 część to tak jakby 1 część. Ale jeżeliby ta część ukazała się pierwsza nie wziął bym się za oglądanie kolejnych.

II wojna światowa. Naziści poszukują sposobu pozwalającego przywracać do życia zabitych żołnierzy. Kierującymi eksperymentami Dr. Hess postanawia posiąść sekret lalkarza, Andre Toulona, który ożywił swoje kukiełki. Podczas próby porwania lalkarza i tajemniczych marionetek z rąk gestapo ginie żona Toulona Elsa. Andre zaprzysięga zemstę,tworzy jeszcze bardziej niebezpieczne lalki i wraz ze swą okrutna armią rozpoczyna krwawy odwet.

Film zaczyna się dosyć interesująco, pewien doktorek próbuje ożywić gościa (martwego) a ten zamienia nam się w zombii. Potem may Toulona i jego miła pracę i żone. Cały okres ciekawych rzeczy urywa się wraz z zabiciem żony Toulona. Potem nuuudzimy się, nudzimy i tak w kółko. Jeżeli coś się wydarzy to tylko na chwile, a potem nuudy. Oki przejdźmy co mi się podobało, a co nie. Podobała mi się muzyka, bardzo podobna do muzyki z innych części. Sami aktorzy byli dobrze zagrali. No i czasy wojny. Reszta do kitu.

Była to ostatnia cześć jaką oglądałem z tej serii i bardzo dobrze, bo jeżeli byłaby to część pierwsza, to nie wziąłbym się za oglądanie kolejnych. Polecam tylko wielkim fanom Toulona i jego marionetek, oraz tym co nie mogą zasnąć.


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD

AUTOR: VIGGO

 
     
 ::GALERIA::