::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::
Wstrząsy

::
REŻYSERIA::
Ron Underwood

::SCENARIUSZ::
S.S. Wilson

::MUZYKA::
Robert Folk

::ROK::
1990

::CZAS TRWANIA::
93 min.

::OBSADA::
Fred Ward
Finn Carter
Michael Gross
Reba McEntire
Bobby Jacoby
Charlotte Stewart
Tony Genaro
Ariana Richards
Richard Marcus
Kevin Bacon
Michael Dan Wagner

::PLUSY::
+ Aktorzy
+ Dziki Zachód
+ Tytułowe Tremorsy


::MINUSY::
- Nie jest to do końca horror
- Może nudzić
- Słabe efekty specjalne

::OCENA FILMU::
8/10

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


TREMORS

 

Małe, spokojne miasteczko w stanie Nevada. Mała ludność to nie jedyny problem tego miasteczka. Nagle ludzie zaczynają znikać, i znajdują się w kawałkach. Van i Earl, panowie złote rączki postanawiają odnaleźć sprawcę zabójstw. Pomaga im w tym, ekspertka od wstrząsów.

Wstrząsy to niezwykły film i bardzo ciekawy. Oglądając go, proszę nie liczyć na to, że coś za chwilę może nas wystraszyć. Nie, film nie ma żadnego klimatu horroru, zrobiony jest chyba tylko po to, by dodać wszystkim fanom horrorów rozrywkę, by mogli odpocząć od krwawych lub przerażających dzieł. Aktorzy w filmie, są rewelacyjni i naprawdę zżywamy się z nimi od samego początku. Są tak niesamowici, że nawet możemy polubić ich. Przez co potem siedzimy na fotelu i krzyczymy „ Biegnij, Biegnij”. Muzyka w filmie jest dobra, jak już mówiłem film nie straszy i tak samo jest z muzyką tutaj przypadają, miłe dla ucha dźwięki, przez co film znowu nam się podoba. Efekty specjalne, tu jest odrobinkę gorzej ale na początku lat 90 nie było jeszcze takich efektów jak są teraz , no cóż to trzeba będzie twórca wybaczyć. Oczywiście wielu zadaje sobie pytanie czemu film , nosi tytuł wstrząsy , a to pewnie przez to, że w mieście pojawiają się dziwne trzęsienia ziemi i w ich czasie ludzie znikają w ogóle, coś żyje pod ziemią.

Podsumowując: Film warto obejrzeć kiedy chcemy odpocząć w innym przypadku może on nudzić i nie podobać się fanom horroru.
 


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD
 
 

 

 

 

 


 

 


 

AUTOR: VIGGO
 

 
 ::GALERIA::