::INFORMACJE::
::TYTUŁ POLSKI::
Lesbijskie Wampirzyce

::
REŻYSERIA::
Jesus Franco

::SCENARIUSZ::
Jesus Franco
Jaime Chávarri

::MUZYKA::
Jesus Franco

::ROK::
1971

::CZAS TRWANIA::
89 min.

::OBSADA::
Ewa Strömberg
Soledad Miranda
Dennis Price
Paul Muller
Heidrun Kussin
Jesus Franco
Michael Berling

::PLUSY::
+ Ładne dziewczyny

::MINUSY::
- Całość

::OCENA FILMU::
2/10
 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-99A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


VAMPIROS LESBOS

 

Po erotycznym przedstawieniu, Linda wybiera się do psychologa, by rozwiązać swój problem. Zaczynają pociągać ją kobiety. Psycholog oznajmia jej, że kobiety w jej wieku mają czasami taki problem. Linda postanawia na jakiś czas opuścić swojego mężczyznę, by zapomnieć o swojej dolegliwości, musi być sama. Jednak los chce inaczej. Na wyspie spotyka piękną kobietę, która odmienia jej życie...

Film zaczyna się od przedstawienia erotycznego, które odmienia życie głównej bohaterki. Postanawia wyjechać na wyspę, by pobyć trochę w samotności. Jednak spotyka tam kobietę, która kompletnie odmienia jej życie. Otóż okazuje się ona "wampirem" i w dodatku ukąsiła Lindę. Tak pokrótce przedstawia się fabuła tego filmu. Jednak nie jest to do końca horror. Z filmem grozy ma mało wspólnego, jedynie co to wampiry i niektóre sceny akcji. Film przypomina prędzej erotyk (co jakiś czas można zobaczyć sceny łóżkowe) niż horror. W dodatku w filmie nic się nie dzieje, brak jakiejkolwiek dobrej akcji.

W tle można usłyszeć dobijającą muzykę, która w dodatku do niczego nie pasuje. O efektach specjalnych raczej nie ma tutaj mowy, ponieważ ich w ogóle nie ma. Aktorstwo stoi na słabym poziomie. W filmie ów wampirzyca jest kiepsko zrobiona, jest odporna na światło, może, się nawet opalać, ale na słowa modlitwy od razu ucieka.

Jak dla mnie film jest kiepski, nic się w nim nie dziej. Nie posiada sensownej fabuły, a w dodatku w tyle leci kiczowata muzyka przypominająca historię starożytnej Grecji. Jest to strata czasu, lepiej zrobić coś innego niż poświęcić czas wolny na oglądanie tego badziewia.


ZOBACZ RÓWNIEŻ


DVD

CIEKAWOSTKI

KSIĄŻKI

SYLWETKI

MUZYKA

DOWNLOAD

 

AUTOR: PASTOR

 
     
 ::GALERIA::