G R Y  /  ARENA HORROR

.

   

SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH
0-9  A  B  C  Ć  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S  Ś   U  V  W  X  Z  Ż  Ź
[SPIS PL][SPIS PL]
 

 

NA BARANA!: "W słoneczny wiosenny poranek rodzinka Sztapelków ma ochotę na podwórkową zabawę z balonikiem i puszczenie latawca.
O nie! Wygląda na to, że w nocy wiatr zwiał wszystkie zabawki na drzewo! Pomóżcie rodzince poruszać się po ogrodzie i wspinać się wzajemnie na barana, żeby przed zachodem słońca zdjąć wszystkie zabawki z drzewa. Ale które zbierać jako pierwsze? Balon, piłkę czy latawiec? Kto z rodziny ma wspiąć się na barana? Sami zadecydujcie, co będzie najlepsze i pozbierajcie pogubione przedmioty.".
.. [zobacz więcej]

 

TERRA. JAK DOBRZE ZNASZ ŚWIAT?: Czy wiesz skąd pochodzi piwo i kiedy je wynaleziono? Jaka jest wysokość największego diabelskiego koła? Gdzie jest i jaką długość ma most Karola? Na te wszystkie pytanie odpowie Wam gra planszowa "TERRA. Jak dobrze znasz świat?". To kolejna propozycja edukacyjnej gry planszowej, która przybliży nam świat w zaciszu domowym.
Gra przeznaczona jest dla graczy powyżej 10 lat, ale wierzcie mi, niejeden dorosły będzie zaskoczony pytaniem i będzie musiał się zastanowić nad odpowiedzią.
.. [zobacz więcej]