DEVASTATION  /  G R Y  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE O GRZE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
DEVASTATION

:: TYTUŁ POLSKI ::
DEVASTATION

:: PRODUCENT ::
Digitalo Studios

:: WYDAWCA PL ::
Licomp Empik Multimedia

:: GATUNEK ::
Akcja / FPS

:: ROK WYDANIA ::
2003

:: WYMAGANIA ::
P III 1 GHz
256 MB Ram
WIN 98
/Me/2000/XP
K
arta Graficzna 64 MB
1000 MB HDD
CD-Rom

:: OCENA ::

:: GRYWALNOŚĆ ::
5/6

:: GRAFIKA ::
6/6

:: DŹWIĘK ::
6/6

:: FABUŁA ::
4/6

:: TRUDNOŚĆ ::
4/6

:: OGÓLNIE ::
5/6
 

 


W 2003 roku mieliśmy przyjemność zagrać w grę "Devastation". Jest to pewien rodzaj FPS, przeplatany niezłą akcją. Początkowo była ona przeznaczona do rozgrywki sieciowej, ale nie zabraknie tutaj kampanii jednoosobowej.

Akcja gry rozgrywa się w dalekiej przeszłości, gdzie świat przeżył nie jedną wojnę. Gangi i najsilniejsze grupy żądzą światem... Twoim zadaniem jest rozprawienie się z wrogo nastawionymi do ciebie ludźmi...

"Devastation" to gra 2 w 1. Możemy wybrać tryb, w którym gracz gra sam, ale także mamy do wyboru grę sieciową (wieloosobową). Dla śmiałków, którzy chcą przećwiczyć swój refleks i wypełnić przydzielone mu zadania, twórcy oferują dwadzieścia map. Oczywiście każda kolejna jest coraz trudniejsza. Ciekawym rozwiązaniem jest wcielenie do twojej drużyny uratowanych przez ciebie ludzi, którzy pomagają walczyć ci z wrogami. W trybie wieloosobowym, czyli tak zwanym multiplayerze, możemy wybrać po której stronie chcemy walczyć. Tym razem do wyboru mamy dwanaście różnych map. Ilość osób które mogą z nami grać jest oczywiście ograniczona. Gra przewiduje tylko trzydzieści dwie osoby.

Dużą zaletą gry jest różnorodność broni którymi możemy walczyć. Znajdziecie tu między innymi: karabiny maszynowe, snajperki, pistolety, noże, strzelby, butelki, uzi, miecze oraz wiele innych ciekawych rzeczy. Kolejnym plusem gry jest interaktywne otoczenie, gdzie gracz może zniszczyć wszystko i wszystkich (strzały w ścianę zostawiają po sobie dziury, choć po pewnym czasie znikają, ale to mały szkopuł). Grywalność w grze jest bardzo duża, tylko czasami nasze potyczki przerywane są przez krótkie filmiki. Podczas borykania się z wrogiem smaczku dodają świetne efekty dźwiękowe, które połączone razem z akcją tworzą dość dobry klimat. Bardzo wymagający gracze trochę zawiodą się na tej grze, ponieważ nie jest to jakaś arcytrudna gra, czasami sprawia trochę kłopotu, ale to tylko chwilowo.

"Devastation" to gra w którą powinien zagrać każdy, choćby nawet spróbować. Może opinie na temat tej gry nie są zbyt dobre, ale mnie dość dobrze się w nią grało i miło będę wspominał czas spędzony przy niej. Dlatego też zachęcam do włączenia jej i spróbowania swoich sił.

AUTOR: PASTOR

 


:: GALERIA ::