POSTAL 2  /  G R Y  /  ARENA HORROR
   


:: INFORMACJE O GRZE ::

:: TYTUŁ ORYGINALNY ::
POSTAL 2

:: TYTUŁ POLSKI ::
POSTAL 2

:: PRODUCENT ::
Running With Scissors

:: WYDAWCA PL ::
Whiptail Interactive

:: GATUNEK ::
Akcja / FPS

:: ROK WYDANIA ::
2003

:: WYMAGANIA ::
P III 1.2 GHz
384 MB Ram
WIN 98
/Me/2000/XP
K
arta Graficzna 64 MB
3000 MB HDD
CD-Rom

:: OCENA ::

:: GRYWALNOŚĆ ::
4/6

:: GRAFIKA ::
4/6

:: DŹWIĘK ::
6/6

:: FABUŁA ::
3/6

:: TRUDNOŚĆ ::
3/6

:: OGÓLNIE ::
4/6
 

 


'Running With Scissors' w 1997 roku postanawia wydać grę o dość dziwnym tytule - "Postal". Nikt przed premierą nie zdawał sobie sprawy, że okaże się ona tak dobra, a zarazem tak brutalna i krwawa, że zostanie ona zakazana w kilku krajach. Dopiero po sześciu latach doczekaliśmy się jej kontynuacji, która jeszcze bardziej zaskoczyła nas swoim wykonaniem i różnorodnością.

Postal to główny bohater gry, jego życie nabiera barw, gdy w jego ręce wpada broń. Od tej pory nikt i nic nie jest bezpieczne. Postal musi wykonać kilka ciekawych misji, w których poleją się litry krwi...

Zaszło wiele zmian widocznych na pierwszy rzut oka. Tym razem gra posiada engine graficzny UNREAL™ Warfare Engine, stworzony przez Epic Games. Dzięki tym unowocześnieniom do gry wkrada się realizm, który w niektórych momentach nieźle zaskakuje (na przykład "odrąbanie" łopatą głowy), który nie był widoczny w pierwszej części. Gra przerodziła się w FPS, a nie tak jak ostatnio gracz obserwował bohatera z góry.

"Postal 2" głównie nastawiony jest na grę jednoosobową. Dwadzieścia zupełnie nowych i zaskakujących map, nowe oraz te sprawdzone bronie (karabiny, strzelby, pistolety, ale najwięcej frajdy daj łopata)... To tylko dwa elementy, które cieszą oko, ale jak potrzebne są w grze. "Postal" posiada jeden duży minus. Podczas grania, poruszając się po mapie, co jakiś czas ładuje się kolejna część mapy. Każda 'plansza' podzielona jest na sektory, po przejściu których ładują się nowe. Już na samym początku ten element bardzo denerwuje. Nie ma sposobu by go wyłączyć. Ale więcej minusów tutaj nie znajdziecie. 

Nie jest to gra na długie wieczory. Po pewnym czasie "Postal 2" staje się nudny. Gra przynosi wiele frajdy, biegając po mieście bijąc łopatą po łbach ludzi, gnębiąc zwierzęta... Po za tym nic tutaj szczególnego nie znajdziecie. Zawsze warto włączyć grę i samemu się przekonać jak na prawdę jest z tą grą. Osobiście ją polecam, bo czasami można nieźle się ubawić.

AUTOR: PASTOR

 


:: GALERIA ::