YAMI NO MATSUEI (TOM 3)  /  K O M I K S Y  /  ARENA HORROR
   
 


YAMI NO MATSUEI (TOM 3)

Kolejny tom "Yami No Matsuei" jest zupełnie inny. Jest tutaj znacznie więcej elementów grozy, przez co został on oznaczony wyższą kategorią wiekową. Nic nie zmieniło się względem głównego wątku, gdzie żądzą bogowie śmierci. Początkowo akcja przenosi się na statek "Queen Camelia", gdzie dochodzi do dramatycznych wydarzeń i starcia z dawnym wrogiem bogów śmierci. Kto zostanie zwycięzcom, a kto przegranym?

Autorka po części zrywa z konwencją poprzednich tomów, a mianowicie wkrada się tutaj mroczny wątek - demonów, który ciągnie się przez praktycznie wszystkie strony trzeciego tomu. Fabuła nabiera rozpędu, dzięki wprowadzeniu demonów i większej ilości "drastycznych" scen. Nic nie zmieniło się pod względem grafiki, która jest identyczna. Brak kolorów nadaje mroczny klimat, który w tym wydaniu jest prawidłowy.

Komiks czyta się bardzo szybko, choć czasami może trochę znudzić swoją powtarzalnością. MuszĘ jednak przyznać, że gdy zaczniesz czytać któryś z tomów, będziesz chciał poznać dalszą część przygód bohaterów, akurat tak było w moim przypadku. Jednak po przemyśleniu wszystkich plusów i minusów tego komiksu, trzeba go polecić fanom mangi z elementami horroru. Komiks jest warty przeczytania i na pewno nie powinniście być zawiedzeni. Polecam!

     

 
  


:: TYTUŁ POLSKI ::
Yami No Matsuei (Tom 3)

:: TYTUŁ ORYGINAŁU ::
Yami No Matsuei

:: SCENARIUSZ ::
Yoko Matsushita

:: WYDAWCA POLSKI ::
Waneko

:: WYDAWCA ORYGINAŁU ::
Hakusensha, INC. 1997

:: ROK WYDANIA ::
 2007

:: KOMIKS DOSTARCZONY PRZEZ :: 

 
 


AUTOR:
PASTOR