K O N K U R S Y  /  ARENA HORROR

 

   


:: KONKURSY ::


OPIS WYDAWCY:

A. od dzieciństwa był dręczony przez koszmary, wizje i napady stanów lękowych. W dorosłym życiu próbuje zagłuszyć swoje lęki przygodnym seksem, narkotykami i antydepresantami. Ale wkrótce okaże się, że tym, co gnębi A. wcale nie jest choroba psychiczna: jego dusza stała się przedmiotem piekielnych rozgrywek. Nad rodziną mężczyzny najwyraźniej ciąży klątwa, która lata temu przyczyniła się do śmierci jego brata i wuja. A. staje przed wyborem – albo zaufa nauce i lekom, starając się odciąć od swoich wizji, albo zaryzykuje całkowite zanurzenie się w odmętach szaleństwa. Jeśli wybierze to drugie, będzie musiał udać się do samego Piekła, by ratować duszę swoją i bliskich, a przy tym wyjaśnić rodzinną tajemnicę.

---------

Zapraszamy do wzięcia udziału w nowym konkursie, zorganizowanym przez Novae Res oraz arenahorror.pl. Do wygrania egzemplarze z autografami autora.

:: ZADANIE::

Prześlij nam swoje zgłoszenie chęci zdobycia egzemplarza, a my wybierzemy dziesięciu szczęśliwców. 
 


:: ORGANIZATORZY ::

 

 

.: REGULAMIN KONKURSU :.

1) Konkurs trwa od 27 kwietnia 2021 do 10 maja 2021.
2) Odpowiedzi należy przesyłać na adres konkursy@arenahorror.pl

2) W temacie wpisując "SINE".
3) Jedna osoba może przysłać tylko jedno zgłoszenie.
4) Termin nadsyłania odpowiedzi: 27 kwietnia 2021 do 10 maja 2021.
5) Zwycięzcy zostaną powiadomiony stosownym mailem w ciągu tygodnia po zakończeniu konkursu, a nagrody roześlemy Pocztą Polską.
6) Nagrody ufundowało: Galapagos
7) Z nadesłanych dobrych odpowiedzi, redakcja wylosuje zwycięzców, którzy otrzymają nagrody.
8) Oprócz odpowiedzi należy podać adres, na który wyślemy nagrody zwycięzcom. Maile bez adresu nie biorą udziału w losowaniu.
9) Nieodebranie przesyłki jest równoznaczne z zrzeczeniem się nagrody. Nie wysyłamy ponownie paczek.
10) Zgodnie z ochroną danych osobowych redakcja nie upublicznia danych zwycięzców, więc jeśli w ciągu tygodnia po zakończeniu konkursu nie otrzymacie maila o wygranej, prosimy spróbować szczęścia w następnych konkursach.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM POWODZENIA I  SZCZĘŚCIA W LOSOWANIU