K O N K U R S Y  /  ARENA HORROR

   


:: KONKURSY ::

   Piorun kulisty, Cixin Liu, Dom Wydawniczy REBIS Sp. z o.o.


Piorun kulisty, Cixin Liu, Dom Wydawniczy REBIS Sp. z o.o.PIORUN KULISTY: W trakcie burzy piorun kulisty zabija rodziców czternastoletniego Chena, spalając ich na popiół. Od tego czasu Chen postanawia poświęcić życie badaniu tego bardzo rzadkiego zjawiska atmosferycznego, wciąż otoczonego tajemnicą. Jako naukowiec obsesyjnie poszukuje prawdy w stacjach meteorologicznych, w laboratoriach wojskowych, a nawet w opustoszałej radzieckiej bazie ukrytej na Syberii. Kolejne odkrycia pokazują, że to tajemnicze zjawisko prowadzi na całkowicie nieznane obszary fizyki.

Z czasem Chen odkrywa, że rozszyfrowanie sekretu pioruna kulistego może wywołać katastrofalne wręcz skutki. Badania Chena nadają sens jego życiu, ale wiodą do konfliktu z bezwzględnymi wojskowymi i naukowcami, dla których w poszerzaniu wiedzy nie ma miejsca na etyczne dylematy. Czy piękna pani major, w której Chen jest skrycie zakochany, dąży do stworzenia śmiercionośnej broni?

[OPIS WYDAWCY]

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w nowym konkursie, zorganizowanym przez Wydawnictwo Rebis  oraz www.arenahorror.pl. Do wygrania książki "Piorun Kulisty".

:: PYTANIA::

1. Za jaką książkę autor zdobył nagrodę Hugo?

2. Podaj jakie tytuły wchodzą w trylogię „Wspomnienie o przeszłości Ziemi”


:: ORGANIZATORZY ::

 

 

.: REGULAMIN KONKURSU :.

1) Konkurs trwa od 2 lutego do 14 lutego 2019.
2) Odpowiedzi należy przesyłać na adres konkursy
@arenahorror.pl

2) W temacie wpisując "REBIS-PIORUN".
3) Jedna osoba może przysłać tylko jedno zgłoszenie.
4) Termin nadsyłania odpowiedzi:
2 lutego do 14 lutego 2019.
5) Zwycięzcy zostaną powiadomiony stosownym mailem w ciągu tygodnia po zakończeniu konkursu, a nagrody roześlemy Pocztą Polską.
6) Nagrody ufundowało: Wydawnictwo Rebis
7) Z nadesłanych dobrych odpowiedzi, redakcja wylosuje zwycięzców, którzy otrzymają nagrody.
8) Oprócz odpowiedzi należy podać adres, na który wyślemy nagrody zwycięzcom. Maile bez adresu nie biorą udziału w losowaniu.
9) Nieodebranie przesyłki jest równoznaczne z zrzeczeniem się nagrody. Nie wysyłamy ponownie paczek.
10) Zgodnie z ochroną danych osobowych redakcja nie upublicznia danych zwycięzców, więc jeśli w ciągu tygodnia po zakończeniu konkursu nie otrzymacie maila o wygranej, prosimy spróbować szczęścia w następnych konkursach.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM POWODZENIA I  SZCZĘŚCIA W LOSOWANIU