K O N K U R S Y  /  ARENA HORROR

.

   


:: KONKURSY ::

   

Zapraszamy do wzięcia udziału w nowym konkursie, zorganizowanym przez Wydawnictwo FoxGames oraz www.arenahorror.pl. Do wygrania gra planszowa "Atak Zombie".

:: PYTANIE ::

Każdy film o zombie posiada swoją teorię powstania żywych trupów. Napisz swoją historię powołania zombie do życia. Najbardziej oryginalny tekst nagrodzimy grą. Historia nie powinna być dłuższa niż 5-8 zdań.

KRÓTKO O "ATAK ZOMBIE": Gra toczy się w mieście opanowanym przez zombie. Gracze ukrywają się w różnych kryjówkach starając się przetrwać do czasu nadejścia pomocy. Muszą zapewnić sobie jedzenie, lekarstwa i broń. Aby je zdobyć zmuszeni są wychodzić z kryjówek narażając się na spotkanie zombie. 

Gracze zmuszeni są stale umacniać swoje kryjówki oraz zakładać wymyślne pułapki aby odpierać kolejne ataki wściekłych zombie. Prawdziwa gratka dla fanów gier z tematyką Zombie oraz fanów serialu The Walking Dead.


:: ORGANIZATORZY ::


 

 

.: REGULAMIN KONKURSU :.

1) Konkurs trwa od 12 maja do 1 czerwca 2016.
2) Odpowiedzi należy przesyłać na adres konkursy
@arenahorror.pl

2) W temacie wpisując "FOX-ATAK2".
3) Jedna osoba może przysłać tylko jedno zgłoszenie.
4) Termin nadsyłania odpowiedzi:
12 maja do 1 czerwca 2016.
5) Zwycięzcy zostaną powiadomiony stosownym mailem w ciągu tygodnia po zakończeniu konkursu, a nagrody roześlemy Pocztą Polską.
6) Nagrody ufundowało: Wydawnictwo FoxGames
7) Z nadesłanych dobrych odpowiedzi, redakcja wylosuje zwycięzców, którzy otrzymają nagrody.
8) Oprócz odpowiedzi należy podać adres, na który wyślemy nagrody zwycięzcom. Maile bez adresu nie biorą udziału w losowaniu.
9) Nieodebranie przesyłki jest równoznaczne z zrzeczeniem się nagrody. Nie wysyłamy ponownie paczek.
10) Zgodnie z ochroną danych osobowych redakcja nie upublicznia danych zwycięzców, więc jeśli w ciągu tygodnia po zakończeniu konkursu nie otrzymacie maila o wygranej, prosimy spróbować szczęścia w następnych konkursach.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM POWODZENIA I  SZCZĘŚCIA W LOSOWANIU