SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW POLSKICH


0-9  A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź

PODBOJE SUKUBA

 

Podboje sukuba opisuje dalsze przygody demonicznej Georginy, która ma duże uznanie u szefa, jednak sama z siebie nie jest zadowolona. Brakuje jej uczucia miłości, którą obdarzona byłaby chociażby przez śmiertelnika. Nie jest to możliwe, gdyż każde jej zbliżenie prowadzi do śmierci mężczyzny. Jej praca to uwodzenie mężczyzn i wysysanie z niech życia. Znajomy nieśmiertelnik wciąga ją w plan, który może się źle dla niej skończyć, ale czy z niego skorzysta???

Seria Richelle Mead jest po prostu zachwycająca. Jak się ją zacznie czytać to nie można oderwać się od książki (serii), trzeba przeczytać do końca. Ciężko wyjaśnić, co tak naprawdę wpływa na plus książki. Zabawne dialogi, bardzo dobrze opisane sceny erotyczne, ciągła akcja. "Podboje Sukuba" posiada w sobie pewien element, który przyciąga do siebie czytelników. Interesujące i ciekawe opisy, świetna akcja, a także charakterystyczna postać - Georgina, która oprócz uwodzicielskiej urody ma "cięty język". Kolejnym plusem jest jej nieprzewidywalność. Poświęciłam książce pół dnia i było warto.

Niewątpliwie Richelle doskonali się w pisaniu, ponieważ druga część przygód Georginy jest lepsza od pierwszej "Melancholii Sukuba".

Telewizja Fox wykupiła prawa do serii Mead i prawdopodobnie powstanie serial na podstawie przygód Georginy. Lecz jak wiadomo film to nie to samo co książka, więc zachęcamy do lektury.

AUTOR RECENZJI: MAWET

 
    

.: TYTUŁ ORYGINALNY :.
Succubus On Top

.: AUTOR :.
Richelle Mead

.: TŁUMACZENIE :.
Agnieszka Kabala

.: WYDANIE ŚWIATOWE :.
2008

.: WYDANIE POLSKIE :.
Amber, Warszawa 2010

.: ILOŚĆ STRON :.
320

KRÓTKIE ZESTAWIENIE:

OGÓLNA OCENA KSIĄŻKI:
8 / 10 

OCENA KSIĄŻKI JAKO HORROR:
6 / 10

OCENA KSIĄŻKI OD STRONY LITERACKIEJ:
9 / 10

:: KSIĄŻKĘ DOSTARCZYŁO ::