PEŁEN SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW POLSKICH

0-9  A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź

ALICJA I CIEMNY LAS (JACEK PIEKARA)
AKADEMIA WAMPIRÓW (RICHELLE MEAD)
ANIELSCY OBROŃCY (MARY STANTON)
ANIMA VILIS (KRZYSZTOF T. DĄBROWSKI)
ANIOŁOWIE CHAOSU (GRAHAM MASTERTON)

BAZYLISZEK (GRAHAM MASTERTON)
BESTIA (MAREK ŚWIERCZEK)
BESTIE (JOYCE CAROL OATES)
BIAŁA WIEDŹMA (ADAM ZALEWSKI)
BIAŁE SZEPTY (ZBIÓR OPOWIADAŃ)
BLASK KSIĘŻYCA (RACHEL HAWTHORNE)
BŁĘDY (JAKUB MAŁECKI)
BRACTWO (JOHN GRISHAM)
BRUDNA ROBOTA (CHRISTOPHER MOORE)
BRUKSELSKA MISJA (TOBIASZ W. LIPNY)

CAŁUN Z OVIEDO (LEONARD FOGLIA, DAVID RICHARDS)
CARRIE (STEPHEN KING)
CENA KRWI / ŚLAD KRWI (TANYA HUFF)
CIAŁO I KREW (GRAHAM MASTERTON)
CIEMNIA (GRAHAM MASTERTON)
CIEMNOŚĆ PŁONIE (JAKUB ĆWIEK)
COLORADO KID (STEPHEN KING)
CÓRKA GRABARZA (JOYCE CAROL OATES)
CZERWONY HOTEL (GRAHAM MASTERTON)
CZŁOWIEK, KTÓRY CHCIAŁ WSZYSTKO WIEDZIEĆ (DROR A. MISHANI)
CZTERY PORY ROKU (STEPHEN KING)
CZYSTE CIĘCIE (THERESA MONSOUR)

DANSE MACABRE (STEPHEN KING)
DEAD UNTIL DARK (CHARLAINE HARRIS)
DECATHEXIS (ŁUKASZ ŚMIGIEL)
DEMON W MOJEJ WYOBRAŹNI (RUTH RENDELL)
DEMONY (ŁUKASZ ŚMIGIEL)
DEMONY NORMANDII (GRAHAM MASTERTON)
DESPERACJA (STEPHEN KING)
DOM NA WYRĘBACH (STEFAN DARDA)
DRABINA DIONIZOSA (LUCA DI FULVIO)
DRACULA: NIEUMARŁY (DARCE STOKER, IAN HOLT)
DYSEKCJA MARILYN MANSON (GAVIN BADDELEY)
DZIECKO CIEMNOŚCI (GRAHAM MASTERTON)
DZICY WOJOWNICY. RYCERZE SYCYLII. KSIĘGA II (VIVIANE MOORE)
DZIEDZICZKA CIENI (ANNE BISHOP)
DZIEWIĘĆ DNI (GILLY MACMILLAN)

ELANTRIS (BRANDON SANDERSON)

FAŁSZYWA PAMIĘĆ (DEAN R. KOONTZ)
FESTIWAL STRACHU (GRAHAM MASTERTON)
FRANKENSTEIN DEANA KOONTZA: SYN MARNOTRAWN (DEAN KOONTZ)

GALERIA DLA DOROSŁYCH (FELIKS W. KRES)
GŁOS (ARNALDUR INDRIDASON)
GRA GERALDA (STEPHEN KING)
GRACZE (KARINA OBARA)
GREYWALKER (KAT RICHARDSON)
GROBOWA CISZA (ARNALDUR INDRIDASON)
GROBOWA TAJEMNICA (CHARLAINE HARRIS)
GROBOWY ZMYSŁ (CHARLAINE HARRIS)
GRÓB Z NIESPODZIANKĄ (CHARLAINE HARRIS)
GRZESZNE ROZKOSZE (LAURELL K. HAMILTON)

HISTORIA PANA B (CLIVE BARKER)
HORRORARIUM (DAWID KAIN & KAZIMIERZ KYRCZ JR)
HOTEL TRANSYLVANIA (CHELSEA QUINN YABRO)

ICE COLD GRAVE, AN (CHARLAINE HARRIS)
IDŹ PRECZ SZATANIE! DZIAŁANIA DIABŁA DZISIAJ (GEORGE HUBERT)
IGŁY I GRZECHY (JOHN EVERSON)
INSTYNKT ŚMIERCI (BENTLEY LITTLE)

JA, DIABLICA (KATARZYNA BERENIKA MISZCZUK)
JAK POŚLUBIĆ WAMPIRA MILIONERA (KERRELYN SPARKS)
JESTEM LEGENDĄ (RICHARD MATHESON)
JU-ON (KEI OHISHI)
JULIA (PETER STRAUB)

KOLEKCJONER KOŚCI (JEFFRY DEAVER)
KOSZMAR NA MIARĘ (ROBERT CICHOWLAS & KAZIMIERZ KYRCZ JR)
KRABY 4: POWRÓT KRABÓW (GUY N. SMITH)
KRABY 5: ODWET (GUY N. SMITH)
KRAINA CHICHÓW (JONATHAN CARROLL)
KREW I ZŁOTO (ANNE RICE)
KRONIKA BLACKSTONE. W CIENIU ZŁA: CHUSTECZKA (JOHN SAUL)
KRONIKA BLACKSTONE. Z PROCHU W PROCH: SMOK (JOHN SAUL)
KRÓL MROKU (MELISSA MARR)
KRÓLOWA CIEMNOŚCI (ANNE BISHOP)
KRÓLOWA POTĘPIONYCH (ANNE RICE)
KRWAWY KANTYK (ANNE RICE)
KSIĘGA JESIENNYCH DEMONÓW (JAROSŁAW GRZĘDOWICZ)
KSIĘGA STRACHU (RÓŻNI AUTORZY)
KSIĘGA STRACHU 2 (RÓŻNI AUTORZY)
KSIĘŻYC NA WODZIE (MORT CASTLE)

LAS CIENI (FRANCK THILLIEZ)
LIŻĄC OSTRZE (JAKUB ĆWIEK)
LUDZIE WIATRU (VIVIANE MOORE)
LUDZKA PRZYSTAŃ (JOHN AJVIDE LINDQVIST)

MAGIA KOŚCI (FIONA E. HIGGINS)
MANIA (GUY N. SMITH)
MANITOU (GRAHAM MASTERTON)
MARTWA STREFA (STEPHEN KING)
MARTWY AŻ DO ZMROKU (CHARLAINE HARRIS)
MELANCHOLIA SUKUBA (RICHELLE MEAD)
MIASTECZKO SALEM (STEPHEN KING)
MIASTO KOŚCI TOM 1: DARY ANIOŁA(CASSANDRA CLARE)
MIASTO ŚPIEWAJĄCEGO PŁOMIENIA (CLARK ASHTON SMITH)
MIASTO TRUMIEN (GARY A. BRAUNBECK) [RECENZJA 1]
MIASTO TRUMIEN (GARY A. BRAUNBECK) [RECENZJA 2]

MISERY (STEPHEN KING)
MONSTER SHOW: A CULTURAL HISTORY OF HORROR, THE (DAVID SKALL)
MROCZNA MAGIA (CHRISTINE FEEHAN)
MROCZNY BLASK (CHRISTINE FEEHAN)
MUTANT (ROBIN COOK)

NADNATURALNY HORROR W LITERATURZE (H.P.LOVECRAFT)
NASIENIE ZŁA (JOANNE HARRIS)
NEKROSKOP 6: BRACIA KRWI
NIEŚMIERTELNY (GILLIAN SHIELDS)
NIEWIDZIALNY (GUY N. SMITH)
NIKCZEMNE HISTORIE (MONIKA PIĄTKOWSKA)
NOC ZOMBIE (BRIAN KEENE)
NÓW KSIĘŻYCA (RACHEL HAWTHORNE)

OBCY (TAICHI YAMADA)
OBLICZA STRACHU (MICHAŁ KRUSZELNICKI)
OCZY SMOKA (STEPHEN KING)
ODWIECZNY WRÓG (DEAN R. KOONTZ)
OFIARA (JOHN EVERSON)
OPOWIEŚCI O MAKABRZE I KOSZMARZE (H.P. LOVECRAFT)
OPOWIEŚCI O ZŁODZIEJU CIAŁ (ANNE RICE)
OPOWIEŚCI TAJEMNICZE I SZALONE (EDGAR ALLAN POE)
OPOWIEŚĆ ZOMBILIJNA (ADAM ROBERTS)
OSTATNIE POŚWIĘCENIE (RICHELLE MEAD)

PAMIĘĆ KRWI (IZABELA DEGÓRSKA)
PAN CIEMNOŚCI (GUY N. SMITH)
PASOŻYTY UMYSŁU (COLIN WILSON)
PEŁNIA KSIĘŻYCA (RACHEL HAWTHORNE)
PLAGA (GRAHAM MASTERTON)
POCAŁUNEK CIENIA (RICHELLE MEAD)
POCAŁUNKI Z PIEKŁA (RÓŻNI AUTORZY)
POCHODNIA (HARRY ADAM KNIGHT)
POCIĄG UPIORÓW (BENTLEY LITTLE)
POD WRZOSOWISKAMI (BRIAN LUMLEY)
PODBOJE SUKUBA (RICHELLE MEAD)
POKONAĆ KOSTUCHĘ (JOSH BAZELL)
POKÓJ NAOMI (JONATHAN AYCLIFFE)
POKÓJ UMARŁYCH (FRANCK THILLIEZ)
POLE KRWI (DENISE MINA)
POPIÓŁ I KURZ (JAROSŁAW GRZĘDOWICZ)
POSIADŁOŚĆ BLACKWOOD (ANNE RICE)
POZA SEZONEM (JACK KETCHUM)
PRZECIW ŚWIATU, PRZECIW ŻYCIU (MICHEL HOUELLEBECQ)
PRZED ŚWITEM (STEPHENIE MEYER)
PRZEMYTNIK CUDU (JAKUB MAŁECKI)
PRZYSIĘGA KRWI (RICHELLE MEAD)
PUDEŁKO W KSZTAŁCIE SERCA (JOE HILL)
PUNKT WYJŚCIA (DAWID KAIN)

RADIO DUCHÓW (LEOPOLDO GOUT)
REGULATORZY (STEPHEN KING)
ROWERZYSTA (ADAM ZALEWSKI)
RÓŻE CMENTARNE (MAREK KRAJEWSKI, MARIUSZ CZUBAJ)
RUDOWŁOSA (JAYE WELLS)
RYTUAŁ (TOM I i II) (DUSAN FABIAN)
RYTUAŁ (TOM I i II) (DUSAN FABIAN)

SATANIŚCI (ROGER ELWOOD)
SCHRON 7/7 (ANNA STAROBINIEC)
SERCE BESTII (TANITH LEE)
SERCE KAELEER (ANNE BISHOP)
SEZON CZAROWNICY (NATASHA MOSTERT)
SĘPY (ROBERT CICHOWLAS, JACEK M. ROSTOCKI)
SIEDLISKO (ROBERT CICHOWLAS & KAZIMIERZ KYRCZ JR)
SIŁA STRACHU (PIOTR JEZIERSKI)
SKARB W GLINIANYM NACZYNIU
(MARIUSZ KASZYŃSKI)
SKLEPIK Z MARZENIAMI (STEPHEN KING)
SMAK JĘZYKA. HISTORIA PEWNEJ ZEMSTY (JO KYUNG-RAN)
SNY O TERRORZE I ŚMIERCI (H.P. LOVECRAFT)
SNY UMARŁYCH (ROBERT MUSTER)
SOBOWTÓR (TESS GERRITSEN)
SPRZEDAWCA BRONI (HUGH LAURIE)
STEPHEN KING POD LUPĄ (LOIS H. GRESH, ROBERT WEINBERG)
STRAŻNICZKA ANIOŁÓW MROKU (KIM HARRISON)
STREFA MROKU - JEDENASTU APOSTOŁÓW GROZY (ANDRZEJ SAPKOWSKI...)
STUKOSTRACHY (STEPHEN KING)
SYNOWIE KAINA, CÓRY LILITH... RZECZ O WAMPIRACH W FANTASY (PAWEŁ CIEĆWIERZ)
SZEPTY W CIEMNOŚCI (JONATHAN AYCLIFFE)

ŚLAD KRWI / CENA KRWI (TANYA HUFF)
ŚMIERTELNE SNY (GRAHAM MASTERTON)
ŚWIAT WAMPIRÓW. OD DRACULI DO EDWARDA (MANUELA DUNN-MASCETTI)

TO (STEPHEN KING)
TWARZE SZATANA (ROBERT CICHOWLAS & KAZIMIERZ KYRCZ JR)
TY (PAWEŁ JAKUBOWSKI)
TYLKO JEDNO SPOJRZENIE (HARLAN COBEN)

UGRYZIONA (KELLEY ARMSTRONG)
UPIÓR POŁUDNIA. CZERŃ (MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA)
UPIÓR POŁUDNIA. PAMIĘĆ UMARŁYCH (MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA)
UŚMIECHNIĘTY NIEBOSZCZYK (LAURELL K. HAMILTON)

W MOCY DUCHA (RICHELLE MEAD)
WAMPIR ARMAND (ANNE RICE)
WAMPIR LESTAT (ANNE RICE)
WAMPIRY HOLLYWOODU (ADRIENNE BARBETU, MICHAEL SCOTT)
WAMPIRY W WIELKIM MIEŚCIE (KERRELYN SPARKS)
WAMPIREK I WIELKI SPISEK (ANGELA SOMMER-BODENBURG)
WAMPIREK NA SZKOLNEJ WYCIECZCE (ANGELA SOMMER-BODENBURG)
WAMPIRY Z KNIGHTON (GUY N. SMITH)
WAMPIR Z PRZYPADKU (KSENIA BASZTOWA)
WIDMA MINIONYCH NOCY (JAMES BLAYLOCK)
WIDMO TOM 1: NOCNY ŁOWCA (ROBERT FAULCON)
WIECZNIE ŻYWY (ISAAC MARION)
WIELKA KSIĘGA HORRORU, TOM 1 (RÓŻNI AUTORZY)
WIELKI MARSZ (RICHARD BACHMAN)
WIĘZY KRWI (MAJA LIDIA KOSSAKOWA)
WILKOŁAK (JONATHAN MABERRY)
WIR (FRODE GRANHUS)
WIZERUNEK ZŁA (GRAHAM MASTERTON)
WOJOWNICY NOCY (GRAHAM MASTERTON)
WSZYSTKO JEST WZGLĘDNE. 14 MROCZNYCH OPOWIEŚCI (STEPHEN KING)

WYKLĘCI (OLGA HABER)
WYKLĘTY (GRAHAM MASTERTON)
WYKREŚLONE IMIĘ (RHIANNON LASSITER)
WYPYCHACZ ZWIERZĄT (JAROSŁAW GRZĘDOWICZ)
WYSPA DOKTORA MOREAU (HERBERT GEORGE WELLS)
WYWIAD Z WAMPIREM (ANNE RICE)

ZA GARŚĆ CZERWOŃCÓW (ROBERT FORYŚ)
ZABÓJCA MIMO WOLI (ALEKSANDRA MARININA)
ZABÓJCZE CIAŁO (AUDREY NIXON)
ZAĆMIENIE (STEPHENIE MEYER)
ZADRA. TOM I (KRZYSZTOF PISKORSKI)
ZADRA. TOM II (KRZYSZTOF PISKORSKI)
ZAGŁADA (WILLIAMSON, LANDSDALE...)
ZAGŁADA DOMU USHERÓW (EDGAR ALLAN POE)
ZEW CTHULHU (H.P.LOVECRAFT)
ZEW KRWI (NANCY A. COLLINS)
ZIELONY MÓZG (FRANK HERBERT)
ZŁOTY WILK (BARTŁOMIEJ RYCHTER)
ZMIERZCH (STEPHENIE MAYER)
ZMIERZCH I HISTORIA (NANCY R. REAGIN)
ZMROK (TIM LEBBON)
ZNIKAJĄCA NERKA: MAŁY LEKSYKON WSPÓŁCZESNYCH LEGEND MIEJSKICH (FILIP GRALIŃSKI)

ŻONY ZE STEPFORD (IRA LENIN)