::INFORMACJE::


::TYTUŁ POLSKI::
Kruk

::AUTOR::
Różni Wykonawcy

::ROK WYDANIA::
1994 r.

::CZAS TRWANIA::
63:52 min.


::OCENA::
6/10

 

 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-9  A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


CROW, THE

 

Jest to ostatni film, w którym zagrał Brandon Lee. Brandon nawet nie zakończył zdjęć do "Crow, The". Jednak udało się go dokończyć i jak się później okazało stał się hitem. Film opowiadał o miłości, która poprowadziła głównego bohatera do śmierci. Ale, żeby nie było, ta produkcja nie jest melodramatem. Główny bohater zostaje ponownie przywrócony do życia, by zemścić się na ludziach, którzy zabili jego i jego narzeczoną.

Ścieżka dźwiękowa z "Crow, The" jest stworzona przez czternastu różnych wykonawców. Są to najczęściej kawałki rockowe, ale czasami zdarza się coś ostrzejszego. Utwory skomponowane przez różnych wykonawcą nie są ze sobą w ogóle powiązane. Dziwię się dlaczego zastosowano tutaj takie rozwiązanie. Choć muzyka stoi na dobrym poziomie, to raczej nie da się z niej wyciągnąć wniosków co tak naprawdę dzieje się na ekranie. Szczerze mówiąc, piosenki, które znalazły się na tej płycie mogły wyjść na jakiejś składance. Efekt byłby ten sam.

Prawie połowa utworów jest wolna i nieźle nudzi. Reszta to oczywiście szybsze kawałki, które pozwalają nam się obudzić. Bo tak naprawdę, podczas słuchania tej ścieżki, chwilami jesteśmy tak znużeni, że można by zasnąć . To dzięki tym szybszym i mocniejszym utworom można wytrzymać do końca, a tak być nie powinno. Ścieżka dźwiękowa powinna odwzorowywać akcję filmu, a tutaj tak niestety nie jest. Klasyczna muzyka filmowa musi być skomponowana przez orkiestrę symfoniczną. Bo jak dla mnie to nie ma sensu robić czegoś, co w ogóle nie pasuje do niczego.

Ścieżka dźwiękowa z "Crow, The" jest dobrze skomponowana, choć z filmem ma mało wspólnego. Jednak prawdziwy fan serii powinien zasiąść do przesłuchania płyty i sam ocenić. Nie każdemu może się podobać taka kompozycja. To jest tylko moje zdanie, więc możecie mieć inny pogląd o tej ścieżce dźwiękowej.


ZOBACZ RÓWNIEŻ


FILMY

DVD

CIEKAWOSTKI

SYLWETKI

DOWNLOAD

AUTOR: PASTOR

 
     
 ::UTWORY::


01. THE CURE - BURN

02. MACHINES OF LOVING GRACE - GOLGOTHA TENEMENT BLUES

03. STONE TEMPLE PILOTS - BIG EMPTY

04. NINE INCH NAILS - DEAD SOULS

05. RAGE AGAINST THE MACHINE - DARKNESS

06. VIOLENT FEMMES - COLOR ME ONCE

07. ROLLINS BAND - GHOSTRIDER

08. HELMET - MILKTOAST

09. PANTERA - THEBADGE

10. FOR LOVE NOT LISA - SLIP SLIDE MELTING

11. MY LIFE WITH THE THRILL KILL KULT - AFTER THE FLESH

12. THE JESUS AND MARY CHAON - SNAKEDRIVER

13. MEDICINE - TIME BABY III

14. JANE SIBERRY - IT CAN'T RAIN ALL THE TIME