::INFORMACJE::


::TYTUŁ POLSKI::
Koszmar Z Ulicy Wiązów 3

::AUTOR::
Angelo Badalamenti

::ROK WYDANIA::
1987 r.

::CZAS TRWANIA::
31:40 min.

::OCENA::
4/10

 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-9  A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


NIGHTMARE ON ELM STREET 3: DREAM WARRIORS

 

To już trzecia część przygód Freddy'ego. Nieustająca walka nastolatków z bezwzględnym i okrutnym "człowiekiem", który zabija swoje ofiary podczas snu. Większość ludzi nie ma z nim szans. Jednak gdy połączy się siły można go pokonać. Tylko na jak długo.

Tym razem postanowiono, że Angelo Badalamenti skomponuje muzykę do "A Nightmare On Elm Street 3". Oczywiście ścieżka dźwiękowa jest podobna do poprzednich. Jednak jest tutaj sporo różnic. Większość utworów jest spokojna. Tylko gdzie niegdzie tempo jest przyspieszane. Podstawą tej ścieżki dźwiękowej jest orkiestra symfoniczna. Nie ma utworu, gdzie muzyka klasyczna nie była by słyszalna. Jednak autor nie chciał pozbawiać jest starego brzmienia. Postanowił, że zostawi elementy z syntezatorów i inne dźwięki, które urozmaicają muzykę.

Trochę trudno przyzwyczaić się to tych zmian. Są one ogromne w porównaniu do pierwszej części. Tam muzyka była prawie idealna. A tutaj jest o wiele gorzej. No cóż, to już nie moja sprawa. Ale według mnie negatywnie wpłynęła zmiana kompozytora. Niektóre utwory są beznadziejne. Nie usłyszymy tutaj motywu przewodniego całej serii "A Nightmare On Elm Street". Zabraknie tutaj także wyliczanki, którą każdy dobrze zna.

Ścieżka dźwiękowa z "A Nightmare On Elm Street 3" okazała się słaba. Choć klimat filmu jest odczuwalny, to nie zmienia faktu. Utwory są chaotyczne. Z przechodzeniem do następnego utworu można odczuwać znużenie i niezadowolenie. Prawda jest taka, że pierwszy soundtrack z tego filmu był bardzo dobry. Czym dalej to tym gorzej. Jeśli nie wierzycie to sami sprawdźcie.
 


ZOBACZ RÓWNIEŻ


FILMY

DVD

CIEKAWOSTKI

SYLWETKI

DOWNLOAD

AUTOR: PASTOR

 
     
 ::UTWORY::


01. OPENING

02. PUPPET WALK

03. SAVE THE CHILDREN

04. TARYN'S DEEPEST FEAR

05. DECEPTIVE ROMANCE

06. SNAKE ATTACK

07. MAGIC BUTTERFLY

08. THE EMBRACE

09. QUIET ROOM

10. RUMBLING ROOM

11. DREAMSPACE

12. THE DREAM HOUSE

13. IS FREDDY GONE ?

14. GRAVE WALK

15. NURSERY THEME

16. LIGHT'S OUT