::INFORMACJE::


::TYTUŁ POLSKI::
Koszmar Z Ulicy Wiązów 4

::AUTOR::
 Craig Safan

::ROK WYDANIA::
1988 r.

::CZAS TRWANIA::
40:39 min.

::OCENA::
4/10

 

 


SPIS WEDŁUG TYTUŁÓW ORYGINALNYCH

0-9  A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  Ł  M  N  O  P  Q  R  S   U  V  W  X  Y  Z  Ż  Ź


NIGHTMARE ON ELM STREET 4: THE DREAM MASTER

 

Okazuje się, że Freddy Krueger jest nieśmiertelny. Za każdym razem wraca. Pokazując na co go stać. Na przeciwko jego stają coraz to nowsi rywale i ofiary. Mogą być oni potencjalnymi wygranymi. Bo w końcu ktoś musi pokonać Freddy'ego. Czwarta część prawie niczym sie nie różni od pozostałych. Jest ona słabsza pod każdym względem.

Można było się tego spodziewać, okazuje się, że gdy film jest trochę słabszy to i soundtack także. Zrezygnowano tutaj ze wstawek orkiestry symfonicznej. Postawiono na elektronikę. Niektóre utwory są śmiesznie wykonane. W ogóle nie pasują do reszty, np.: Freddy's Pizza Restaurant. Trudno określić do czego ten utwór by pasował. Postanowiono wprowadzić więcej basu. Co wydaje mi się niepotrzebne.

Utwory nie są ze sobą zgrane. Każdy przedstawia zupełnie coś innego. Jakby kilka osobnych filmów. Niektóre posiadają ekspresję i umieją przez siebie wyrazić mroczny klimat. Ale jest ich bardzo mało. Czasami zdarza się, że tempo wzrasta, co powoduje u słuchacza większe zniecierpliwienie, co będzie dalej. Większość utworów jest spokojna i nie wynika z nich, że pochodzą one z tak kultowego horroru jakim jest "A Nightmare On Elm Street". Ciężko jest polecić tą ścieżkę dźwiękową. Jest ona najsłabsza z całej serii. Ale cóż nie każdy może mieć takie samo zdanie co ja. 
 


ZOBACZ RÓWNIEŻ


FILMY

DVD

CIEKAWOSTKI

SYLWETKI

DOWNLOAD

AUTOR: PASTOR

 
     
 ::UTWORY::


01. KRISTEN'S HAUNTED DREAM

02. FREEDY'S BACK

03. KINCAID KILLED IN JUNKYARD

04. JOEY'S WET DREAM

05. DRUGGED TO DEATH

06. ALICE LURED INTO DREAM

07. RICK'S KUNG FU DEATH

08. FREDDY'S PIZZA RESTAURANT

09. DEBBIE CHECKS IN / TIME CIRCLES

10. SHEILA SUCKS FACE

11. THEATER MADNESS

12. FREDDY'S CALLIOPE

13. ALICE BATTLES FREDDY

14. CORPUS KRUEGER