[ZOBACZ NAJNOWSZE]                 :: NEWSY ::                 [ZOBACZ ARCHIWUM]

23.04.2010: Zapraszamy do odwiedzenia działu DVD, gdzie dodaliśmy nowe recenzje, oto one:


22.04.2010: Już jutro na polski rynek wchodzi druga część Masakra TV, a w niej "Sierociniec".

TYTUŁ: Sierociniec
REŻYSER:
Juan Antonio Bayona
DATA PREMIERY: 23.04.2010
WYDAWCA: DreamFilms

FABUŁA: Laura spędziła dzieciństwo dorastając w sierocińcu, otoczona troskliwą opieką wychowawców i przyjaźnią dzieci, które były dla niej niczym bracia i siostry. Teraz, jako trzydziestoletnia kobieta, wraca w "rodzinne" strony wraz z mężem Carlosem i siedmioletnim synkiem, Simonem. Jej marzeniem jest ponowne otwarcie porzuconego przytułku i stworzenie ośrodka dla dzieci niepełnosprawnych.

Dom i tajemnicza okolica pobudzają wyobraźnię Simona – chłopiec zaczyna snuć nieprawdopodobne opowieści i wymyślać nie do końca niewinne zabawy... Sytuacja ta zaczyna bardzo niepokoić Laurę, tym bardziej, że przywołuje echa dawno zapomnianych, dręczących wspomnień z jej własnego dzieciństwa. Jest przekonana, że coś przerażającego kryje się w murach starego domu...

22.04.2010: David Hackl zostanie reżyserem "The Butcher Bride". Film ma opowiadać o wydarzeniach rozgrywających się trzydzieści lat temu, gdzie na balu halloweenowym doszło do tragedii. Dziewczyna przebrana za pannę młodą zmieniła się w brutalnego mordercę. Akcja przenosi się do dzisiejszych czasów, gdzie mimo upływu lat, nikt kto odwiedzi miejsce masakry nie wyjdzie żywy.

21.04.2010: Zapraszamy do odwiedzenia działu KSIĄŻKI, w którym dodaliśmy nowe recenzje.

   

21.04.2010: Dziś Zombiaki2: Atak na Moskwę trafiły do Rebela i niniejszym rozpoczyna się sprzedaż gry. Przypominamy, że jest to druga część naszej hitowej karcianki dla dwóch graczy – tym razem akcja przenosi się do Rosji, a zombi dowodzone są przez znanego z jedynki Iwana! Gra wydrukowana została w firmie Trefl – dostajecie do rąk więc profesjonalne karty, w świetnej, obłędnej cenie 29,99 złotych! Zachęcamy do zakupów! Zombiaki nadeszły! Instrukcję, galerię kart i opis gry znajdziecie w tym miejscu.

21.04.2010: Zapraszamy na premierę nowej książki Anne Bishop "Serce Kaeleer".

TYTUŁ: Serce Kaeleer
AUTOR: Anne Bishop
DATA PREMIERY: 21.04.2010
WYDAWCA:
Initium

FABUŁA: Jaenelle jest najsilniejszą Czarownicą na świecie, stanowi wcielenie wieków marzeń i nadziei. Łączą ją bliskie stosunki z trzema najsilniejszymi wojownikami Krwawych: Saetanem, Wielkim Lordem Piekła, który uczy ją magii i adoptuje ją jako swą duchową córkę, Lucivarem, uskrzydlonym eyrieńskim Księciem Wojowników, który zostaje jej obrońcą, i niemal nieśmiertelnym Daemonem, który narodził się, by zostać kochankiem Czarownicy. Jaenelle zajęła należne jej miejsce Królowej Ciemności i przywróciła porządek i spokój w Królestwach... ale koszt był ogromny.

W czterech niezwykłych opowieściach Anne Bishop przedstawia nam pochodzenie magicznych Kamieni, miłość Lucivara do prostej czarownicy, starcie Saetana z Kapłanką oraz wybór, jakiego musi dokonać Jaenelle pomiędzy magią a szczęściem z Daemonem...

20.04.2010: Zapraszamy na premierę nowej książki Kerrelyn Sparks "Wampiry W Wielkim Mieście".

TYTUŁ: Wampiry W Wielkim Mieście
AUTOR: Kerrelyn Sparks
DATA PREMIERY: 20.04.2010
WYDAWCA: Amber

FABUŁA: Darcy Newhart – świeżo upieczona wampirzyca – nie pogodziła się ze swoją nową naturą. Tęskni za słońcem, za ludźmi. Kiedy zostaje reżyserem superhitu wampirzej stacji telewizyjnej, jest w siódmym niebie (no, może niebo nie jest tu najlepszym określeniem). Zwłaszcza że uczestnikiem programu jest najseksowniejszy śmiertelnik, jakiego spotkała. Darcy nie zna jednak całej prawdy o zdobywcy jej serca, które może spotkać coś znacznie gorszego niż miłosny zawód...

20.04.2010: Zapraszamy do uczestnictwa w nowych konkursach, oto one:

      

19.04.2010: W sieci pojawił sie zwiastun do nowej japońskiej produkcji pod tytułem "Big Tits Zombie".

 

19.04.2010: Zapraszamy na spotkanie ze Stefanem Dardą - autorem powieści grozy "Dom na wyrębach" i "Czarny wygon. Słoneczna dolina".

22 kwietnia 2010 (czwartek), godz. 18.00 – Katowice salon EMPiK, CH Silesia, ul. Chorzowska 107;

23 kwietnia 2010 (piątek), godz. 17.00 - Wrocław salon EMPiK, CH Renoma, ul. Świdnicka 40 www.scottsigler.pl

19.04.2010: Po wielu przygodach i opóźnieniach "Infekcja" Scotta Siglera w końcu pojawiła się na polskim rynku.

FABUŁA: Seria tajemniczych i wyjątkowo okrutnych morderstw wstrząsa Stanami Zjednoczonymi. Ich sprawcami są zwykli ludzie. Jakby jakaś niewidzialna siła kazała im pozabijać swoje rodziny i siebie samych. Jakby byli czymś zarażeni...

Amerykański rząd stara się ukryć sprawę przed społeczeństwem, żeby nie wywoływać paniki, a jednocześnie jak najszybciej unicestwić zagrożenie. Do akcji wkracza Dew Phillips, specjalny agent rządowy, którego zadaniem jest pojmanie choć jednej ofiary żywcem. To jedyna szansa, aby dowiedzieć się, jaka tajemnicza siła sprawia, że normalni obywatele zamieniają się w krwawe bestie.

Coraz więcej oznak jednak wskazuje na to, że prawdziwe zagrożenie pochodzi nie od ofiar, ale od źródła śmiercionośnej Infekcji, która zalęga się w ich ciałach... 

W tym samym czasie Perry Dawsey, była gwiazda futbolu amerykańskiego, budzi się pewnego ranka i zauważa, że na jego ciele pojawiły się dziwne obrzęki. Obrzęki przeobrażają się w pasożyty w kształcie trójkątów, które zżerają go od środka. Wkrótce potem próbują przejąć we władanie jego myśli, Perry słyszy głosy i walczy z niekontrolowanymi atakami wściekłości... dopadła go Infekcja.

Perry Dawsey podejmuje krwawą walkę z pasożytami, czyli... z własnym ciałem.

Rozpoczyna się krwawy wyścig z czasem, który wgniata w fotel i pozostawia porcję świeżej krwi na każdej stronie!
„Infekcja” to niewiarygodna mikstura horroru, thrillera i akcji na najwyższym poziomie!

Oto zwiastun książki:

 

19.04.2010: John McNaughton został reżyserem "The Harvest", filmu, który ma być połączeniem thrillera psychologicznego oraz horroru. Scenariusz napisał Stephen Lacelotti.

FABUŁA: Rzecz opowie o lekarzu i pielęgniarce próbujących rozpocząć na nowo życie. Ich dziecko rodzi się jednak z groźną wrodzoną chorobą. Para jest gotowa na wszystko, aby ocalić swojego syna [OPIS FABUŁY POCHODZI Z FILMWEB.PL].

19.04.2010: Ti Westa na stanowisku reżysera zastąpi Tom Elkins. "The Haunting in Georgia" ma być kontynuacją "Udręczonych".

19.04.2010: Jeffrey DeMunn zagra w serialu dla stacji AMC "The Walking Dead". Frank Darabont odpowiedzialny będzie za realizację.

19.04.2010: Patrick Tatopoulos został reżyserem horroru "Suspension", którego scenariusz napisał Scott Milam. Producentami filmu będą Daniel Alter i Adrian Askarieh.

FABUŁA: Akcja filmu rozgrywać się będzie podczas wielkiego pożaru w niemieckich Alpach. Helikopter ratunkowy zmuszony jest do awaryjnego lądowania na podwieszanym moście spinającym brzegi głębokiej doliny. Tam ekipa chce przeczekać pożogę. Okazuje się jednak, że od żywiołu większym zagrożeniem będzie tajemnicza istota, która zaczyna na nich polować [OPIS FABUŁY POCHODZI Z FILMWEB.PL].

16.04.2010: Zapraszamy do odwiedzenia działu DVD, w którym dodaliśmy nowe recenzje.


16.04.2010: Jak widać na poniższym zdjęciu, wytwórnia chce wprowadzić ciekawe produkty promocyjne.

16.04.2010: W sieci pojawił się nowy clip do "Koszmaru z ulicy Wiązów", oto on:

 

16.04.2010: Eva Longoria Parker wcieli się w główną rolę w nowym horrorze "Tenement". Film wyreżyseruje Franc Reyes.

12.04.2010: W sieci zadebiutował zwiastun drugiej części gry "Crysis", oto on:

 

12.04.2010: Już 21 kwietnia na polskim rynku ukaże się nowa książka Anne Bishop "SERCE KAELEER – Czarne Kamienie księga IV"

OPIS WYDAWCY: Jaenelle jest najsilniejszą Czarownicą na świecie, stanowi wcielenie wieków marzeń i nadziei. Łączą ją bliskie stosunki z trzema najsilniejszymi wojownikami Krwawych: Saetanem, Wielkim Lordem Piekła, który uczy ją magii i adoptuje ją jako swą duchową córkę, Lucivarem, uskrzydlonym eyrieńskim Księciem Wojowników, który zostaje jej obrońcą, i niemal nieśmiertelnym Daemonem, który narodził się, by zostać kochankiem Czarownicy. Jaenelle zajęła należne jej miejsce Królowej Ciemności i przywróciła porządek i spokój w Królestwach... ale koszt był ogromny.

W czterech niezwykłych opowieściach Anne Bishop przedstawia nam pochodzenie magicznych Kamieni, miłość Lucivara do prostej czarownicy, starcie Saetana z Kapłanką oraz wybór, jakiego musi dokonać Jaenelle pomiędzy magią a szczęściem z Daemonem...

12.04.2010: Zobacz trzy nowe spoty TV "Koszmaru z ulicy Wiązów".

 

 

 

11.04.2010: Brooke Lewis ("iMurders"), Kelli Maroney ("Słudzy ciemności"), Kristen Hall, Tyler Tackett i Parrish Randall mają zagrać główne role w remake'u "Nie zaglądaj do piwnicy" z 1973 roku.

11.04.2010: Właśnie ukazał się piąty numer kwartalnika QFANT. Jest to mocny koktajl literacki, zmiksowany z opowiadań zawodowców, takich jak: Stefan Darda, Jacek Skowroński, Adrianna Ewa Stawska, Jan Siwmir, oraz ich mniej znanych (na razie) kolegów po piórze. Znajdziecie w nim oczywiście także ciekawą publicystykę, odjazdowe galerie grafik, oraz świetny wywiad z Rafałem W. Orkanem, autorem „Głową w mur” i „Dzikiego Mesjasza”, dwóch pierwszych części trylogii Paramythia Vakkerby.

Numer można pobrać za darmo ze strony www.qfant.pl

11.04.2010: FANTASTYCZNY GRAJDÓŁ

W ramach XVII Międzynarodowego Festiwalu Fantastyki na zamku w Nidzicy po raz trzeci zostanie zorganizowany FESTIWALOWY GRAJDÓŁ, czyli oddzielny blok dla miłośników gier planszowych. Atrakcja odbędzie się pod samym zamkiem w Liceum im. Staszica w Nidzicy. GRAJDÓŁ ma oddzielną recepcję oraz sypialnię (w jednej z dwóch szkolnych sal gimnastycznych). Uczestnicy chcący nocować na terenie GRAJDOŁU zobowiązani są posiadać śpiwór, karimatę oraz środki higieny osobistej. Wyżywienie i napoje w zakresie własnym.

Atrakcje GRADOŁU przygotowują:
Stowarzyszenie Avangarda (www.klub.ava.waw.pl) wraz z Księgarnią Solaris (www.solarisnet.pl) oraz Wydawnictwem Solaris (www.wydawnictwosolaris.pl)
Przez cały czas czynny będzie Games Room planszówkowy – non stop od czwartku do niedzieli (od 16.00 w czwartek do 12.00 w niedzielę). Dostępnych będzie około 100 gier planszowych i karcianych. Organizatorzy postarają się zapewnić uczestnikom możliwość nauki gry oraz turnieje z nagrodami. Jednocześnie istnieje możliwość uczestniczenia we wszystkich atrakcjach festiwalu na zamku - w ramach kosztów akredytacji Grajdołu.
We wstępnym programie imprezy znajdziemy między innymi turnieje gier Bang!, Munchkin, Jungle Speed, Wiochmen Rejser 2, Ticket To Ride. Lista dostępnych planszówek cały czas jest rozbudowywana.
Koszt Grajdołu to 15 zł za całą imprezę.

11.04.2010: Lynn Lowry, Ed Neal, Vincent Pastore oraz Marilyn Burns mają zagrać główne role w "Torture Chamber". Reżyserią ma zająć się Dante Tomaselli, a zdjęcia rozpoczną się pod koniec tego miesiąca w New Jersey.

Film opowiadać ma o opętanym 13-latku, który ucieka z zakładu psychiatryczne i trafi do opuszczonego zamku, gdzie znajduje się sala tortur.

11.04.2010: Powstaje horror o człowieku komarze - "Sucker". Reżyserią zająć się ma Michael Manasseri. Ma być to połączenie animacji 3D oraz zwykłego filmu.

OPIS FABUŁY: Film opowiada historię Jima Crawleya, który właśnie stracił pracę w zakładzie energii atomowej, a ponadto odkrył, że żona ma romans z jego byłym współpracownikiem. Jakby tego było mało, bohater zostaje porwany przez złego naukowca prowadzącego badania nad szczepionką przeciwko śmiertelnemu wirusowi. Po otrzymaniu dawki lekarstwa Jim zamienia się w montrum - pół człowieka, pół komara. Zaczyna wówczas wysysać krew z kolejnych ofiar [OPIS FABUŁY POCHODZI Z FILWEB.PL].

10.04.2010: Wczoraj w kioskach ukazała się druga część Masakra DVD, w którym Wydawca Dream Films umieścił film "Apartament".

OPIS DYSTRYBUTORA: Clara i Mario to młode małżeństwo, które marząc o powiększeniu rodziny, postanawia zakupić większy dom. Po obejrzeniu kilku, agentka namawia ich na kupno luksusowego apartamentu. Na miejscu okazuje się, że wygląd domu nie do końca zgadza się z opisem kobiety. Wydaje się być opuszczony i wszędzie walają się kończyny manekinów. Widok jest przerażający. Agentka jednak przekonuję parę do kupna mieszkania. I to było ich największym błędem. A mianowicie dom okazuje się pułapką, nadzorowaną przez straszną właścicielkę domu.

09.04.2010: Zapraszamy do odwiedzenia działu DVD, gdzie dodaliśmy nowe recenzje.


09.04.2010: W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie do trzeciej części "Bloodrayne".

09.04.2010: Zobacz najnowszy zwiastun do Koszmaru z ulicy Wiązów". Oto on:

 

09.04.2010: Akiva Goldsman został jednym z producentów nowej wersji "Toksycznego Mutanta". To kultowy film z Tromy. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun starej wersji.

08.04.2010: Zapraszamy na premierę kolejnej nowości z Wydawnictwa Amber.

TYTUŁ: Blask Księżyca
AUTOR: Rachel Hawthorne
DATA PREMIERY: 08.04.2010
WYDAWCA: Amber

FABUŁA: Dwanaście lat temu w tym lesie zginęli rodzice Kayli. Dziewczyna ich nie pamięta, lecz często nawiedzają ją sny, w których ożywa tamta noc. W tych snach widzi księżyc w pełni i słyszy wycie wilków...

Teraz siedemnastoletnia Kayla wraca tu, by stawić czoło swoim lękom. Tu pośród leśnej głuszy spotka Strażników Nocy, pięknych i groźnych jak sama noc. Pozna milczącego Lucasa o srebrzystych hipnotycznych oczach. I odkryje miłość, która wystawi ich oboje na śmiertelne niebezpieczeństwo…

08.04.2010: Zobacz nowe zdjęcia do "Koszmaru Z Ulicy Wiązów". Oto one:

08.04.2010: Zobacz nowe zdjęcia do "Resident Evil: Afterlife".

08.04.2010: Universal Home Video wyda na DVD i Blu-ray "Wilkołaka", na którym znajdzie się  16 minut "nieocenzurowanego" materiału, a takze dwa alternatywne zakończenia oraz dokument z planu filmowego.

07.04.2010: Zapraszamy do odwiedzenia działu GRY, w którym dodaliśmy nową recenzję.

07.04.2010: Zapraszamy na premierę kolejnej książki z Wydawnictwa W.A.B.

TYTUŁ: Ręczna Robota
AUTOR: Ryszard Ćwirlej
DATA PREMIERY: 07.04.2010
WYDAWCA: W.A.B.

FABUŁA: Ósmego marca 1986 roku osoba sprzątająca wagony pociągu relacji Berlin-Poznań w toalecie natrafia na zwłoki brutalnie zamordowanego mężczyzny. Sprawą zajmuje się ekipa dochodzeniowo-śledcza z komendy milicji w Poznaniu. Do akcji wkracza też chorąży Teofil Olkiewicz, specjalizujący się w działaniach osłonowych, - czyli takich, które mają pokazać wszystkim, że śledztwo jest w toku, dokonano zatrzymań, choć w istocie zatrzymani niekoniecznie mają... [zobacz więcej]

07.04.2010: Zobacz zwiastun do czwartej części "Resident Evil".

 

07.04.2010: Andrew Lincoln zastąpił Jonny'ego Lee Millera w obsadzie miniserialu "The Walking Dead".

07.04.2010: W trzecim sezonie "Czystej Krwi" ujrzymy Lauren Bowles.

07.04.2010: Stacja SyFy ma wyemitować nowy horror, w którym mają zagrać główne role Lance Henriksen i Lauren Holly - "Scream of the Banshee". Premiera już za rok.

07.04.2010: Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna "Survival of the Dead".

06.04.2010: Zapraszamy na premierę kolejnej książki z Wydawnictwa Amber.

TYTUŁ: Podboje Sukuba
AUTOR: Mead Richelle
DATA PREMIERY: 06.04.2010
WYDAWCA: Amber

FABUŁA: Miłość boli. Nikt nie wie tego lepiej niż Georgina. Jeśli choćby pocałuje swojego śmiertelnego chłopaka, wyssie z niego całą energię życiową. Cóż, bycie sukubem ma niewątpliwe plusy, ale to chyba nie fair, że dziewczyna-demon, która zawodowo uwodzi mężczyzn, nie może pozwolić sobie na prawdziwą miłość. Niepowodzeń w życiu prywatnym nie rekompensują sukcesy zawodowe i uznanie szefa, który jest pod wrażeniem profesjonalizmu Georginy przekraczającej piekielne normy deprawacji dusz. Na domiar złego nieśmiertelny kumpel wciąga ją w plan, który może skończyć się fatalnie nie tylko dla jej kariery...


[ZOBACZ NAJNOWSZE]                 :: NEWSY ::                 [ZOBACZ ARCHIWUM]