[ZOBACZ NAJNOWSZE]                 :: NEWSY ::                 [ZOBACZ ARCHIWUM]

31.05.2012: Zapraszamy do odwiedzenia działu książki, w którym dodaliśmy nowe recenzje.

 

31.05.2012: KRAKON - Rezerwacje, programy i noclegi

Nieznajomi Podróżnicy, tak jak obiecaliśmy mamy dla Was bardzo interesujące wieści, bowiem w dniu dzisiejszym ruszają rezerwacje akredytacji w przedsprzedaży, której cena, za całe trzy dni, wynosi... 

Uwaga, uwaga *czas na wstrzymanie oddechu*... Tylko 45zł!

Chcieliśmy również poinformować o możliwości zgłaszania Programu (do 21 lipca), zarówno drogą mailową: g.wrobel@eventy-fama.pl jak również przy pomocy formularza, który znajdziecie w zakładce Program.

Dodatkowo mamy dla Was specjalną ofertę noclegową w akademikach znajdujących się w centrum całego festiwalu! Standardową cenę 25zł za osobę/noc zmniejszyliśmy do 15 zł (za całą resztę zapłacimy kartą MasterCard ;) ). Ponadto dla wszystkich chętnych, którzy niekoniecznie chcieliby wracać do domu, a wybierają się na Konwent B4 będziemy mieć jeszcze atrakcyjniejszą ofertę noclegową, o czym wkrótce poinformujemy. O standardzie "hotelowym", a także rezerwacjach poczytacie w zakładce Info.

31.05.2012: Laboratorium Umbrella Corporation w Polsce

W związku z premierą filmu „Resident Evil: Retrybucja” prosto ze Stanów Zjednoczonych przyjedzie mobilne laboratorium tajemniczej i potężnej korporacji Umbrella. Każdy, kto odwiedzi ten pojazd, wejdzie w wyjątkowy świat gry i filmu i… nie wyjdzie sam.

Pojazd jest jedynym takim laboratorium, wyposażonym w różne, technologicznie zaawansowane sprzęty. Do tej pory w ten swoisty świat mogli wejść tylko Amerykanie. Teraz jedyny raz w życiu będą mieli tę okazję Polacy.

8 czerwca - w Poznaniu, ul. 27 grudnia (parking przy Okrąglaku), w godz. od 11.00 do 19.00
10 czerwca - w Warszawie, Plac Konstytucji, w godz. od 11.00 do 19.00

Laboratorium podzielone jest na tematyczne pokoje, które dostarczą wszystkim niespotykanych na co dzień wrażeń wizualnych. W tych wyjątkowych pomieszczeniach czekają na odwiedzających różne zadania i atrakcje, a w końcowym etapie spotka ich niespodzianka. Jaka? Tego mogą dowiedzieć się tylko ci, którzy wezmą udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Jeżeli chcesz wejść w świat „Resident Evil: Retrybucja” jeszcze przed premierą filmu, musisz odwiedzić laboratorium.
Nie będziesz ścigał odpowiedzialnych za epidemię śmiercionośnego wirusa T korporacji Umbrella. Nie będziesz walczył o przetrwanie i uciekał z wrogiego świata będącego na skraju zapomnienia, tak jak główna bohaterka filmu Milla Jovovich. Ale, tak jak ona, będziesz miał pewność, że odliczanie się rozpoczęło.

Wydarzenie organizowane jest przez Sony Pictures Entertainment i dystrybutora filmu  United International Pictures. Impreza nie ma charakteru stricte komercyjnego i uczestnictwo w niej będzie całkowicie bezpłatne.

Jesteśmy przekonani, że laboratorium, które zawita do Poznania i Warszawy przyciągnie tysiące mieszkańców i turystów, którzy zatracą się w świecie „Resident Evil: Retrybucja”.

31.05.2012: Wyrusz w przeszywającą ciało i umysł podróż oczami kobiety-medium!

Pomimo że jest ona osobą doświadczoną w tego typu zadaniach, która niejedno przeżyła i widziała, zlecona sprawa okaże się tak niesamowita i nieprawdopodobna, że przerazi nawet ją. Razem podążycie tropem zaginionego przed wielu laty młodego małżeństwa, Karola i Amandy Matlak, bohaterów wierzących w dwa odrębne światy – realny oraz ­nadprzyrodzony.

Osamotnieni, zagubieni i wystraszeni wspólnie z medium przeżyjecie projekcje ich podświadomie zduszonych lęków oraz pragnień. Czyj obraz świata w ostatecznym rachunku wydawać się będzie prawdziwszy?

Racjonalizm Karola czy transcendencja Amandy? A przede ­wszystkim – którą wersję wybierzesz TY?

31.05.2012: 12 czerwca nakładem Wydawnictwa Replika ukaże się antologia polskiego kryminału. Grzegorzewska, Jodełka, Klejzerowicz, Koziołek, Krawczyk, Lingas-Łoniewska, Olejniczak, Ostaszewski, Pawlak, Pilis, Skowroński... 11 autorów, 11 opowiadań. Pozwólmy im nas zaintrygować.

31.05.2012: Mistrz prozy ekstremalnej powraca! Po bestsellerowej, kontrowersyjnej powieści Sukkub przyszła pora na Ludzi z bagien! Ludzie z bagien (Creekers)

Crick City to zapadła dziura. Brud, smród i ubóstwo; miejsce, którego nikt nie nazwałby domem. Jedynie Phil Straker, gliniarz z wydziału zabójstw, czuje się tutaj jak u siebie. A teraz ktoś – lub coś – urządza sobie w jego mieście istną rzeź.
Odcięte kończyny... Zmasakrowane zwłoki...

Mówią na nich: Ludzie z bagien. Przyczajeni od wieków w głębi ciemnego lasu, kierowani gniewem i żądzą zemsty, czekali na odpowiedni moment. Teraz, kiedy księżyc wisi nisko nad ich starym domostwem, wybierają się na krwawe żniwa, by pogrążyć Crick City w koszmarze, którego to miasto nigdy nie zapomni...


[ZOBACZ NAJNOWSZE]                 :: NEWSY ::                 [ZOBACZ ARCHIWUM]